اگزل دسپیگلار

جام جهانی برزیل بجز حضور تیم ها با بازیکنان مطرح جهان و مسابقات مهیج که مورد توجه رسانه ها هستند ، حضور تماشاچیان کشورهای مختلف نیز یکی از موارد مورد توجه آنها میباشد همین امر باعث شد تا یک دختر جوان در یکی از مسابقات تیم بلژیک مورد توجه یک شرکت مشهور آرایشی قرار گرفت.

داستان از این قرار بود که  اگزل دسپیگلار دختر هفده ساله بلژیکی زمانی که در حال تشویق تیم کشورش بود سوژه یکی از عکاسان حاضر در استادیوم قرار میگیرد ، پس از انتشار تصویر این دختر در رسانه ها داستان شکل میگیرد ، همین امر باعث میشود تا اگزل دسپیگلار مورد توجه شرکت مشهور اورآل قرار بگیرد ، شرکتی که محصولاتش در زمینه آرایشی و بهداشتی است.

شرکت اورال پس از این اتفاق با اگزل قرار دادی امضاء میکند تا در تبلیغات این شرکت حضور پیدا کند حتی یک کلیپ هم از او برای تبلیغ یک شامپو ساخته میشود.

تصویر منتشر شده از اگزل دسپیگلار

ولی انتشار عکس اگزل از طرف شخصی در صفحه فیسبوکش آرزوهای دختر جوان را به باد میدهد ، قضیه به این شکل بود که پس از آنکه خبر قراداد شرکت اورال با او رسانه ای میشود عکسی که از وی منتشر میشود که اگزل را با یک تفنگ شکاری در کنار جسد یک گوزن غول پیکر نشان میدهد.

 پس از انتشار این عکس موج انتقادات روانه اگزل و شرکت اورال میشود این اتفاق تا جایی پیش میرود که اورال تصمیم به فسخ قرارداد با وی میگیرد ، حال مشخص نیست چه فردی به او حسودی میکرده که این عمل را انجام داده با وجود اینکه گویا دختر جوان شکارچی آن گوزن نبوده و تنها اگزل عکسی به یادگار با گوزن شکار شده گرفته است.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است