مسعود ده نمکی رسوایی 2

رسوایی نام فیلمی از مسعود ده نمکی است که دو سال پیش ساخته شد حال پس از گذشته این مدت کارگردان این اثر که چندی پیش سخن از خداحافظی از دنیای فیلمسازی میکرد در بازگشتی دوباره به سینما به دنبال ساخت نسخه دوم این فیلم میباشد.

مسعود ده نمکی در حالی ساخت قسمت دوم رسوایی را در برنامه خود دارد که اقدام به ساخت آن را به خاطر نتیجه مثبت نظر سنجی مردمی میداند ، ده نمکی عنوان کرد که رسوایی 2 براساس نتیجه نظر سنجی از مردم درباره ساخت و عدم ساخت «رسوایی۲»، این فیلم را خواهد ساخت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ششمین فیلم بلند سینمایی مسعود ده‌نمکی براساس نتیجه نظر سنجی عوامل «رسوایی» از مردم درباره ساخت و عدم ساخت این فیلم ساخته می‌شود.

فیلم رسوایی ساخته مسعود ده نمکی

این نظر سنجی بر روی لوح فشرده فیلم سینمایی «معراجی‌ها» در شبکه نمایش خانگی قرار دارد ،تا امروز 10 ها هزار نفر به صورت پیامکی در این نظرسنجی شرکت کرده اند ، نتیجه‌ی این نظر سنجی بعد از پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود و براساس نتایج این نظر سنجی، ده‌نمکی فیلم جدیدش را می‌سازد.

کسانی که می‌خواهند در این نظر سنجی شرکت کنند می‌توانند با ارسال پیامک به شماره 09194100021 در مورد ساخت و عدم ساخت «رسوایی 2» نظر دهند ، ارسال عدد 1 به معنای موافقت و ارسال عدد 2 به معنای مخالفت با تولید «رسوایی 2» است.

مطلب : محمد بیگی
استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است