سیروان و رضا صادقی
دو خواننده سر‌شناس موسیقی پاپ کشور پس از مدتها بطور اتفاقی با هم دیدار کردند و به شایغات پایان دادند ، سیروان خسروی و رضا صادقی پس از مدتها در کنار هم دیده شدند.

دو خواننده محبوب موسیقی پاپ کشور رضا صادقی و سیروان خسروی که چند سال پیش و برای ساخت آلبوم وایسا دنیا صادقی با یکدیگر همکاری کرده بودند و بعد از آن بخاطر اتفاقاتی از یکدیگر دور شده بودند در یک دیدار اتفاقی در یکی از خیابانهای تهران از برنامه های آینده خود در امور موسیقی کشور خبر دادند.

در همین رابطه رضا صادقی گفت: برای انجام برخی امور شخصی به خیابان سورنتو تهران رفته بودم و وقتی در حال تعمیر وسایل ماشین‌ام بودم، زانیار را دیدم و با هم خوش و بش کردیم. من و زانیار همیشه با هم رابطه قوی و خوبی داشتیم و بعد از دقایقی متوجه شدم سیروان هم در‌‌ همان حوالی است و پس از سال‌ها با هم ملاقات کردیم.

صادقی در ادامه سخنانش درباره رابطه خود با سیروان گفت : ماجرای من وسیروان مثل دریای سرخ و دریای سیاه است. خیلی‌ها فکر می‌کنند که بین ما مشکلی هست ولی واقعا وقتی به هم رسیدیم به جز گپ و گفتی دوستانه و خوشحالی از دیدن یک دوست قدیمی، چیز دیگری نبود.
 
رضا صادقی درباره همکاری با سیروان در زمینه امور موسیقی کشور خاطر نشان کرد : قرار است به نمایندگی از از اهالی موسیقی پاپ من و سیروان خسروی جلساتی را با مسئولین ارشد موسیقی کشور برگزار کنیم و قطعا در هفته‌های آینده اخبار این جلسات را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.

مطلب : محمد بیگی
استفاده از این مطالب با ذکذ منبع بلا مانع است