درگذشت حسین معدنی مربی تیم والیبال ایران

حسين معدنی مربی جوان والیبال ایران که سرمربی تيم ملی ايران در کنار کواچ نیز بود چندی پیش به دليل گرفتگی مجرای صفرا در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت بود بدلیل بیماری که سرطان اعلام شده در عین ناباوری همگان درگذشت. 

مربی با اخلاق و جوان تيم ملی واليبال ايران که چندی پيش به دليل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل‌ درد شد و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و بعد ازعمل پزشکان متوجه توده‌ ای شدند راه مجاری را بسته است و موجب التهاب شده بود ، همین امر باعث نگرانی شد و دلیل آن هم سرایت این التهاب به ريه بود که باعث کارایی ريه شد.

پزشکان معالج وی چند روز قبل ازاین اتفاق رسما" اعلام کرده‌ بودند که با توجه به شرايط در حال حاضر معدنی با دستگاه تنفس مي‌کند و بايد دعا کرد تا ريه‌اش کاملاً از کار نيفتد تا ما بتوانيم ساير مراحل درمان را اجرا کنيم ، در همین ارتباط همسر حسین معدنی اعلام کرد که در عمل جراحي انجام شده مجراي صفرا باز شده و التهاب پانکراس از عوارض اين عمل است.

طبق گفته پزشکان معالج و جراح گفته شده بود کاهش اين التهاب نياز به گذر زمان دارد، متاسفانه هنوز اين تورم کاهش پيدا نکرده است و حسين با سرم تغذيه میشود، پزشکان گفته‌اند که وی تا بهبودی کامل بايد در بيمارستان بماند که متاسفانه این بیماری به مربی جوان تیم ملی مهلت بهبودی نداد و در عین ناباوری حسین معدنی عزیز در سن 42 سالگی دارفانی را واداع گفت.

 حسين معدنی متولد ارديبهشت 1352 بود ، سرمربي تيم ملی واليبال ايران در سال‌های 1366 تا 1373 عضو تيم ملي واليبال ايران بود معدني که مدرک مهندسی شيمی داشت در رده ملي سرمربيگري تيم‌هاي ملي بزرگسالان، تيم ملي ب و نوجوانان را بر عهده داشت.

معدني ايران را به جمع تيم‌هاي حاضر در مسابقه‌هاي قهرماني جهان ايتاليا رساند و پس از آن دستيار خوليو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد، وي مدتي هم سرمربي تيم واليبال دانشجويان ايران بود. معدني سرمربيگري تيم‌هاي باشگاهي مانند داماش گيلان، پيکان، شهرداري تبريز و باريج اسانس کاشان را هم برعهده داشت.

درگذشت حسین معدنی دوست عزیزمان و مربی جوان تیم ملی را به خانواده والیبال و همسر وی تسلیت عرض مینمائیم.

محمد بیگی