سقوط هواپیمای مسافربری در مهرآباد تهران

یک فروند هواپیمای مسافربری سپاهان که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود در شمال فرودگاه مهرآباد سقوط کرد و مسافران آن کشته شدند.

به گزارش نون و آب  یک فروند هواپیمای مسافربری سپاهان که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود در شمال فرودگاه مهرآباد سقود کرد و احتمالاً همه مسافران آن کشته شدند. تاکنون از تعداد تلفات خبری در دست نیست.

همچنین خبرگزاری مهر هم نوشت: یک فروند هواپیما دقایقی پیش در شهرک مسکونی آزادی در غرب تهران سقوط کرد. یک مقام آگاه در این باره به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر نیروهای امدادی و آتش نشانی راهی محل حادثه شده و هنوز نوع هواپیما و میزان خسارات و تلفات مشخص نشده است. در حال حاضر ماموران انتظامی اجازه ورود خبرنگاران به محل حادثه را نمی‌دهند.

در عین حال ایرنا نیز اعلام کرد این هواپیما 40 مسافر داشته است. سازمان هواپیمایی در گفت و گو با ایسنا سقوط هواپیمای مسافری را تایید کرد. همچنین به گزارش تسنیم، صادقی رئیس مدیریت بحران استان تهران با تأیید خبر گفت: با دوربین مرکز مدیریت بحران در حال مشاهده صحنه حادثه هستم. در خیابان لشکری، چهارراه مینا این هواپیما سقوط کرده است. یک تکه بزرگ هواپیما در محوطه و نیمه دیگر در پارک افتاده است. آتش‌نشانی و هلال‌احمر و ناجا در حال پاکسازی هستند. آتش‌سوزی ناشی از سقوط مهار شده است. ابعاد و تعداد تلفات معلوم نیست.