شهید سعید علی مددی و شهید حمید مهرایی  همرزمانی که طی سی ودو سال ابتدا مفقودالاثر بعدها  شهید گمنام و حالا شهید با شناسنامه شدند

شهید سعید علی مددی و شهید حمید مهرایی دو گل پرپر شده محله زرگنده بعد از سی و دو سال با فاصله یکماه تعیین هویت شدند و چشمهای پدران ومادران آنان دوباره اشک آلود شد . و درمحله زرگنده دوباره بوی عطر شهدا پیچید. این دو شهید از طریق آزمایش DNA شناسایی شده اند.

پورتال نون و آب ضمن تسلیت به خانواده این عزیزان از خداوند منان جهت صبر و شکیبایی آنان اجر جلیل مسئلت دارد.

 

آشنایی با شهید سعید علی مددی :

 شهید سعید علی مددی  در سال 1343 در محله زرگنده تهران در خانواه ای مسجدی و متدین چشم به جهان گشود و بعد از انقلاب با عضویت در پایگاه بسیج محمد رسول الله مسجد زرگنده به دفاع از آرمانهای انقلاب پرداخت . بنا بر گفته های هم محلی های ایشان شهید سعید علی مددی به اسوه  اخلاق  و متانت در این محله معروف بوده است و در زمان جنگ حق علیه باطل به عنوان رزمنده بسیجی به در جبهه رفت. وی در سال 1361 در خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد .

بعد از سی ودوسال درروز گذشته یعنی سه شنبه 93/5/28 به پدر و مادر این شهید اطلاع دادن پسرشان در ستاد نیروی هوایی ارتش (مرکز فرماندهی آموزش های هوایی سرلشکر خلبان شهید محمود خضرایی ) به عنوان شهیـد گمنام دراردیبهشت ماه سال 1389 به خاک سپرده شده است . 

 

 

 

 

آشنایی با شهید حمید مهرایی : 

شهید حمید مهرایی در سال 1344 در خانواه متدین و درمحله زرگنده تهران چشم به جهان گشود. و بعد از عضویت در بسیج محله زرگنده در زمان جنگ حق علیه باطل به عنوان بسیجی رزمنده به جبهه رفت. وی در سال 1361 در خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد . 

پیکرمطهراین شهید بعد از 28 سال  در سال 1389به‌عنوان شهید گمنام در شهرستان قرچک ورامین به خاک سپرده می شود و در خردادماه 1393 به پدر و مادر این عزیز بعد از سی و دو سال خبر می دهند محل دفن ایشان کجاست .

 

 

 

روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد