سیاوش برفان از ورزشکاران استان همدان که در چند دوره از مسابقات قویترین مردان ایران در کنار بزرگان این رشته همچون محراب فاطمی - مرحوم روح الله داداشی و آیدین خطایی به رقابت با پولاد سرد رفته بود  در عین ناباوری چند سالی است که در بستر بیماری به سر میبرد.

سیاوش برفان که  در سال 1387 توانست مقام سوم قویترین مردان ایران و دو دوره قهرمانی 105 کیلوگرم را به دست آورد ه بود و در دو دوره توانسته بود جام اخلاق را در مسابقات قهرمانی کشور بدست آورد به دلیل بیماری دچار افت شدید وزنی شده است ، ایشان که سال گذشته در استان همدان بستری شده بود برای ادامه مداوا خود به تهران و بیمارستان طالقانی ولنجک مراجعه کرده و چند صباحی میباشد که در آنجا بستری است.

 سیاوش برفان دارنده عنوان ورزشکار با اخلاق مسابقات قویترین مردان در بستر بیماری

در این مدت که سیاوش برفان در بیمارستان طالقانی بستری هیچ یک از مسئولین ورزش کشور به عیادت این ورزشکار با اخلاق نرفته است و تنها دوستان ایشان و برادر مرحوم روح الله داداشی ، علی داداشی به همراه چند تن از دوستان خود به عیادت او به بیمارستان آمده اند ، گفتنی است که آیدین خطایی از ورزشکاران این رشته نیز بصورت تلفنی از حال وی جویا شده است .

در حالی که دارنده عنوان ورزشکار با اخلاق مسابقات قویترین مردان ایران سیاوش برفان مدتی زیادی است که در بیمارستان طالقانی بستری میباشد تا کنون هیچ یک از مسئولین ورزش و رسانه ها به انعکاس بستری شدن ایشان نپرداخته اند.

 مطلب: محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است