درگیری شدید بازیکنان پرسپولیس با تماشاگران !

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی در ورزشگاه درفشی‌فر قرار بود برگزار شود که علی دایی از سرمربیگری این تیم برکنار شده بود و حمید درخشان جایگزین او شد.

دایی به علت اینکه مسئولین باشگاه این امر را به صورت کتبی و رسمی اعلام نکرده بودند آن را قانونی ندانست و به همین دلیل در تمرین حاضر شد. در کنار حضور او حمید درخشان نیز که به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب شده بود در درفشی‌فر حاضر شد. حضور این دو نفر در ورزشگاه درفشی‌فر باعث به وجود آمدن جو خاص و شرایط ویژه‌ای شد به گونه‌ای که سیاسی و منتقمی به همراه بازیکنان در کنار حمید درخشان و برخی اوقات علی دایی به رختکن تیم رفتند و تمرینی برگزار نشد.

هواداران از حدود ساعت 16:30 در ورزشگاه حاضر شدند و شعارهایی را علیه سیاسی و در حمایت از علی دایی سر دادند. سرانجام پس از چهار ساعت سیاسی و منتقمی به همراه حمید درخشان ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کردند.

*از اتفاقاتی که پس از پایان این جریانات رخ داد درگیری هادی نوروزی، میثم حسینی و امید عالیشاه با تماشاگران بود که به شدت با آنها درگیر شدند و نیروی انتظامی با دخالت خود به این موضوع خاتمه داد.