خولیو ولاسکو مربی اسبق تیم والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران پس باخت ناباورانه در مقابل تیم میزبان مسابقات جام جهانی لهستان که دیشب رقم خورد ساعاتی پیش در حال به مصاف صربستان مدعی رفت که میبایست 3 امتیاز این مسابقه را برای صعود به جمع شش تیم به خود اختصاص میداد.

تیم ایران ساعاتی پیش توانست در یک مسابقه مهیج با درخشش بازیکنان و کادر فنی و بازی فوق العاده امیر غفور تیم صربستان را با نتیجه 3 بر 1 متوقف کند تا منتظر دیدار امشب فرانسه با لهستان بنشیند تا اگر لهستان ببازد صعود خود به مرحله بعد را جشن بگیرد اما تیم ایران یک شانس دیگر هم داشت و آن باخت امریکا به آرژانتین با مربیگری خولیو ولاسکو بود.

این در حالی بود که تیم ایران و بیشتر کارشناسان بازی امریکا و آرژانتین را یک مسابقه یکطرفه به نفع آمریکا میدانستند و بیشتر حواس خود را به دیدار فرانسه و لهستان گذاشته بودند.

ولی در عین شگفتی این تیم خولیو آرژانتین بود که توانست تیم مدعی امریکا و قهرمان لیگ جهانی را شکست دهد و صعود تیم ایران به مرحله بعد را قطعی کند ، خولیو ولاسکو قبل از این دیدار و بعد از مسابقه با تیم ایران به خبرنگاران گفته بود که کشور دوم خود را ایران میداند و امروز با مربیگری عالی خود این موضوع را به ایرانیان ثابت کرد.

بخش ورزش سایت نون و آب پیروزی و صعود تیم والیبال کشورمان به جمع شش تیم برتر مسابقات جهانی را به ملت ایران تبریک عرض می نماید.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است