پیروزی تیم والیبال ایران برابر صربستان در جام جهانی لهستان

تیم ملی والیبال ایران که شب گذشته در یک مسابقه مهیج در عین شایستگی نتوانست تیم میزبان لهستان را شکست دهد ساعاتی قبل برای کسب امتیازهای بیشتر به مصاف تیم قدرتمند صربستان رفت.

تیم والیبال صربستان در یک دیدار سخت در 3 ست مغلوب تیم هموطن خود یعنی کواچ شد و در مسابقه ای حساس اسیر بازی هوشمندانه بازیکنان و مربیان ایران شد و با این نتایج مسابقه را به ایرا ن واگذار کرد.

ست اول 27 بر 25 به نفع ایران + ست دوم 25 بر 22 به نفع صربستان + ست سوم 25 بر 22 به نفع ایران و ست چهارم 25 بر 18 به سود ایران به پایان رسید.

در این مسابقه تیم ایران که مسابقه شب گذشته اش با لهستان در بازی پر فشار به گیم 5 کشیده شده بود ، کمی خسته به نظر میرسید و در حالی در دقایق پایانی ست اول از حریف خود عقب افتاده بود با تلاش بازیکنان امتازها را به نفع خود کند و مسابقه را برنده شود.

در ست دوم هم در حالی که پایاپای با حریف خود حرکت میکرد در امتیازهای پایانی خستگی گریبانگیر ایران شد و این ست را به حریف خود واگذار کرد.

اما در ست سوم و چهارم این تیم ایران بود که با درخشش بازیکنان خود و اراده برای صعود به دور بعد و امتاز گیریهای بالای امیر غفور برنده شد ، تیم ایران در ست پایانی با هوش بالای مربیان آنالیزور خود رو به سرویسهای هدف دار آورد تا جایی که میتوانست با اختلاف زیادتر از 7 امتیاز صربستان را شکست دهد.

 مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است