مدال آوری تیم کشتی آزاد در اینچئون

در ادامه برگزاری مسابقات آسیایی در اینچئون تیم ملی کشتی آزاد پس طلای رضا یزدانی چهار مدال دیگر را به خود اختصاص داد تا آسیا را مجبور به زانو زدن در مقابل آزاد کاران ایران شود.

امروز تیم ملی کشتی آزاد در 4 وزن فینالیست داشت اسماعیل‎پور در 61 کیلو ، عزت الله اکبری در 74 ، ميثم مصطفي‌جوکاردر 86 و پرويز هادی در وزن 125 کيلو که همه آنها صاحب مدال شدند و بر سکوی قهرمانی ایستادند.

مسعود اسماعیل‎پور با غلبه بر باجرانگ باجرانگ کشتی‎گیر هندی را شکست داد و عزت الله اکبری با ناداوری نتیجه را در یک کشتی نفس گیر به رشید قربانوف از ازبکستان واگذار کرد و بر سکوی دوم ایستاد و گردن آویز نقره را تصاحب کرد در ادامه مسابقات فینال این میثم مصطفی‌جوکار بود که توانست نتیجه مسابقه رضا یزدانی را تکرار کرد و توانست یسبولات نورژام‌بایف از قزاقستان را با نتیجه 14 بر 4 مغلوب قدرت بدنی خود کند و گردن آویز طلا را به خود اختصاص دهد.

اما در ادامه درخشش آزادکاران در مسابقات فینال پرویز هادی در سنگین وزن توانست تکنیک خود را به رخ دولت شابان‌بای، نفر پنجم المپیک لندن از قزاقستان بکشد و مدال طلا را برای کشور ایران به ارمغان بیاورد.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است