در ادامه برگزاری مسابقات کشتی فرنگی در بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی و پس از ناداوری سرشناسان کمیته برگزاری علیه سعید عبدولی در مسابقه نیمه نهایی با حریف کشور میزبان کشتی گیران کشورمان در مسابقات بعدی خود مقدرانه پیروز شدند.

مدال برنز سعید عبولی در مسابقات آسیایی اینچئون

در ابتدا سعید عبدولی که طلایش به نقل از سایت ورزش 3 توسط داوران به سرقت رفت برای کسب مدال برنز به رنگ طلا به دیدار کشتی گیر هندی ياداو رفت که  با نتيجه 6 بر صفر به پيروزی رسيد و بر سکوی سوم ازنظر مسئولین مسابقات قرار گرفت ولی سعید عبدولی در بین مردم ایران مرد طلایی لقب گرفت.

کسب مدال طلا توسط حبیب الله اخلاقی در مسابقات آسیایی اینچئون

مسابقه دوم که در فینال انجام گرفت حبیب الله اخلاقی در وزن 80 كيلوگرم به ديدار تسوكاسا تسوروماكي از ژاپن رفت که نفر دوم بازیهای آسياييی گوانگجو بود اخلاقی در این دیدار با نتیجه 5 بر یک به پیروزی رسید و صاحب مدال طلای این وزن شد.

 

کسب مدال طلا توسط مهدی علیاری در مسابقات آسیایی اینچئون

 
مسابقه سوم تیم ایران در مرحله پایانی وزن 98 کیلو تنها 2 دقیقه طول کشید ، مهدی علیاری در ی مسابقه یکطرفه حریف چینی خود زائو دی را با امتیاز ضربه فنی کرد تا مدال طلای این وزن را به خود اختصاص دهد ، گفتنی است که تیم کشتی فرنگی کشورمان در چهار وزن دیگر نماینده دارد که روز چهارشنبه به روی تشک خواهند رفت.
 
مطلب : محمد بیگی
استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است