داریوش مهرجویی سنتوری 2 را میسازد

پس از آنکه تهمینه میلانی قسمت دوم یکی از بهترین آثار خود و سینمای ایران یعنی آتش بس را چند روز پیش روی پرده سینما برد این بار نوبت داریوش مهرجویی بزرگ است که ساخت سنتوری 2 را بزرگترین دغدغه جدید سینمایی اش معرفی کند.

سنتوری نام یکی از بهترین فیلم های مهرجویی و تاریخ سینمای ایران بشمار میرود که برای دیده شدن سختیهای فراوانی را متحمل شد و در سالهای اخیر بیشتر منتقدین برای نقد فیلم های جدید مهرجویی نام این اثر را همچون تیری در کمان بسویش روانه میکردند.

سنتوری که با هنرمندی بهرام رادان و گلشیفته فراهانی در ذهن مخاطبین سینما مانده است با نظر کارگردان خود دنباله دار میشود ، به گزارش بانی فیلم داریوش مهرجویی کارگردان سینمای ایران که مدتی است خارج از مسیر فیلم های گذشته اش گام برمیدارد قصد ساخت سنتوری 2 را با حضور بهرام رادان دارد.

داریوش مهرجویی سنتوری 2 را میسازد

بانی فیلم در خبر خود اینگونه مینویسد : مهرجویی فیلمنامه سنتوری ۲ را در بانک فیلمنامه خانه سینما ثبت کرد ، این فیلمنامه ادامه قصه علی سنتوری است که بعد از ترک اعتیاد از آسایشگاه مرخص میشود و به دنبال کارهای موسیقی خود درگیر اتفاقاتی تازه می شود.

کفتنی است که گویا مهرجویی نگارش فیلم نامه سنتوری را به پایان رسانده و به دنبال گرفتن پروانه ساخت سنتوری 2 است و حضور بهرام رادان در نقش علی سنتوری قطعی میباشد و محسن چاوشی هم به عنوان خواننده آهنگساز با مهرجویی همکاری می کند. 

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است