محمد مایلی کهن با دستبند به زندان اوین رفت !

سالهاست که علی دايی و محمد مايلی کهن چشم ديدن يکديگر را ندارند و بارها نيز عليه يکديگر موضع گيری کرده اند. در اين موضوع گيری ها مايلی کهن نقش پررنگ تری داشته و بارها حتی با ادبيات تند دايی را مورد خطاب قرار داده است.
همين ادبيات تند مايلی کهن بارها علی دايی را مجبور به شکايت کرده است ولی شکايتی که اينبار علی دايی از محمد مايلی کهن کرد برای سرمربی سابق تيم ملی بسيار گران تمام شد و دادگاه 4 ماه حکم زندان برای وی صادر کرد. حکمی که مايلی کهن اعتراضی به آن نکرد و گفت می خواهد به زندان برود!

محمد مایلی‌کهن اظهار داشت: صبح امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کردم و خواستم تا حکمم اجرا شده و مرا به زندان ببرند. نمی‌ خواستم سر و صدایی ایجاد کنم و خودم به دادسرا مراجعه کردم تا بدون مشکل به زندان بروم.

وی با یادآوری اینکه چندی پیش پیامکی دریافت کرده بود که باید به دادگاه مراجعه کند افزود: من پیش از تاسوعا و عاشورای حسینی هم به دادگاه رفته بودم تا به زندان بروم و به من گفتند چه عجله‌ای داری؟!

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اعلام اینکه مراحل اداری مربوط به انتقال او به زندان انجام شده است، گفت: قرار است من را به زندان اوین ببرند. مأموران می‌خواستند به من دستبند نزنند که از آنها خواستم قانون را اجرا کنند و مرا به کلانتری و بعد به زندان ببرند.

محمد مايلی کهن در آخرين لحظات ورود به زندان در حالی که دستبند به دست داشت به خبرنگاران حاضر در صحنه گفت: من صحبتی ندارم و از قانون تمکين می کنم.
وی در مورد پادرميانی ورزشی ها برای نرفتن وی به زندان گفت: از همه عزيزان متشکرم، آنها محبت دارند اما اين بار خودم کوتاه نميی آيم. من ناپاکم و می روم زندان تا فوتبال پاک بشود.
از فوتبالی ها تنها نادر فرياد شيران و محمد خاکپور مايلی کهن را در رفتن به زندان همراهی می کردند و خبری از ساير فوتبالی ها نبود.مطمئناً رفتن مايلی کهن به زندان جنجال زيادی در فوتبال ايران به راه خواهد انداخت و شايد از امروز شاهد مصاحبه های جنجالی زيادی از طرف برخی فوتبالی ها باشيم.
اميدوار هستيم که اين مساله هر چه زودتر ختم به خير شود و بيشتر شاهد رفاقت ها و محبت ها در فوتبال کشور باشيم.

منابع : تسنیم و آریا