مجید بهرامی بازیگر مطرح سینما و تئاتر ایران درگذشت

مرحوم مجید بهرامی بازیگر سینما و تئاتر ایران که مدتها با بیماری سختی مبارزه میکرد متاسفانه حدود چند ساعت پیش در بیمارستان پارس دارفانی را وداع گفت و تنها پس از یکروز از فوت مرتضی پاشایی جامعه هنری شور سوگوارتر شد.

در پی این اتفاق ناگوار مهدی بهرامی  برادر هنرمند عزیز کشورمان در گفت‌وگویی با 24 انجام داده است گفت : حدود یک ساعت پیش، از بیمارستان پارس به ما اطلاع دادند که متاسفانه برادرم مجید جان باخته و اتفاقی که نباید می‌افتاد، افتاد ، ایشان درباره مراسم درگذشت این بزرگوار تصریح کرد که قطعا برای فردا برنامه‌ای نخواهیم داشت و انشالله مراسم تشییع، روز دوشنبه صورت خواهد گرفت.

گفتنی است که مرحوم بهرامی در نمایش‌هایی همچون «سیا‌ها»، «خانه در گذشته ما» و فیلم‌هایی چون «بدرود بغداد» و «گیلانه» ایفای نقش کرده بود ، این هنرمند عزیز که صبح چهارشنبه ،به دلیل تنگی نفس به بخش CCU بیمارستان منتقل شد.

بهرامی به دلیل مصرف زیاد داروی کورتون دارای افت شدید پلاکت خون شده بود که روز سه شنبه،پژشکان با تزریق خون، پلاکت های بدن او را به حد نرمال رساندند اما صبح امروز که قرار بود آب ریه این هنرمند تخلیه شود وی دچار تنگی نفس شد و چون قادر به تنفس نبود این کار ناتمام ماند و وی به بخش CCU منتقل شد و متاسفانه ساعتی قبل دارفانی را وداع گفت.

 

 مطلب : محمد بیگی