درگذشت مرتضی پاشایی عکس

در پی درگذشت خواننده محبوب کشورمان مرتضی پاشایی که روز جمعه اتفاق افتاد و هوادارانش را در سوگ خود نشاند ، حتی کسانی که شاید سن و سالی هم داشتند و صدایش را هم نشنیده بودند و او را به خاطر بردباری و مقاومتش میشناختند به خاطرش گریستند.

آری مرتضی پاشایی تنها با صدایش ماندگار نشد او به خاطر مبارزه با بیماریش در ذهن همه مردم سرزمین مادریش ریشه خواهد کرد ، ولی در این میان بودند کسانی که به خاطر خود خواهی و در بعضی از مواقع سودجویی و مطرح شدند دل دوستداران واقعی اش را سوزاندند و شاید هم روح بزرگ مرتضی عزیز را نیز رنجاندند.

پس از درگذشت مرتضی پاشایی عزیز در اجتماعات مجازی و تعدادی از رسانه های تهی حتی در همین نزدیکی تصاویر و فیلم هایی از آخرین ساعات زندگی این مرد هنری عزیز منتشر شد که زیاد خوشایند نبود آن هم از آن نظر که مطمئنن خود شخص مرتضی پاشایی و خانواده اش از انتشار آنها راضی نبودند ، حال مشخص نیست چه شخص یا افرادی برای اولین بار این تصاویر و فیلم ها را تهیه کرده و اقدام به انتشار آنها کرده اند که احتمالا از افراد حاظر در داخل  بیمارستان بوده اند . 

در این بین تعدادی از رسانه های خالی از مخاطب برای رونق سایت های خود اقدام به انتشار این تصاویر نمودند که تنها میتوان تاسف خورد و تاسف خورد.

متاسفانه در پی انتشار این تصاویر و فیلم ها تا کنون هیچ برخوردی با این فرد یا اشخاص نشده است ، اگر بخواهیم مقایسه ای را با این حرکت ناجوانمردانه انجام دهیم میتوانیم به مسابقات جام جهانی برزیل و مصدومیت نیمار بازیکن مطرح این کشور مراجعه کنیم که شدت آن هم از این امر کمتر بود ، ماجرا از این قرار بود هنگامی که نیمار با مصدومیت شدیدی مواجه شد و به بیمارستان منتقل شد یکی از کارکنان بالا رتبه بیمارستان اقدام به تهیه فیلم از منتقل کردن این بازیکن از روی برانکارت بیمارستان کرده بود که با انتشار این ویدئو از سوی آن شخص سریعا" با او برخورد شد و از بیمارستان اخراج شد.

اگر چه درآخر هم مشخص نمیشود چه شخصی این تصاویر را در بیمارستان تهیه کرده است ولی باید ببینیم آیا عذاب وجدانش او را خاموش می کند..

ولی در پایان از تمام هواداران مرتضی پاشایی می خواهیم تا چشمانشان را برروی این تصاویر و فیلم ها ببندند...

مطلب : محمد بیگی

استفائه از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است