فال روزانه یکشنبه 2 آذر 1393

فال روزانه متولدین فروردین:

امروز مراقب حرف زدنتان باشيد زيرا ممكن است سوء‌تفاهمي پيش بيايد. اگر رازي داريد آن راز فاش مي شود و در پايان سبب خجالت شما مي شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

امروز خورشید به برج کماندار می رود.این قسمت از چارت شما به فعالیت های گروهی روابط دوستانه و ارتباطات وکارهای بزرگ مربوط می شود.اگر هر کدام از این نکات به شما مربوط می شود آماده شوید تا در جهت موفقیت بیش بروید.مثبت بیندیشید. اگر سعی کنید همه چیز به خوبی پیش می رود.

فال روزانه متولدین خرداد:

حقيقتاً مثبت انديش تر هستيد كه احتمالاً به سبب تشويق هاي ديگران است. اخيراً روابط صميمانه تري با دوستان خود، برقرار كرده ايد كه امروز اين روابط، نقش مهمي را در زندگي شما ايفا مي كنند.

فال روزانه متولدین تیر:

خورشید وارد برج کماندار میشود. برای مدتی به استراحت نیاز دارید .اخیراً همه چیز تحت کنترل تان بوده است و اکنون درست نیست مسوولیت بیشتری بپذیرید.

فال روزانه متولدین مرداد:

امروز ستاره ها شما را داراي روحيه ماجراجويي كرده و شما نيز دوست داريد كه به طريقي افق هاي خود را گسترش دهيد. شما در حال بالا وپايين كردن اين ايده هستيد كه براي تعطيلات آينده جايي را رزرو كنيد ويا حداقل يك تفريح كوچك براي خود دست و پا كنيد. روابط شما با مردم از كشورهاي ديگر بسيار خوب خواهد بود و ممكن است گفتگويي جالب با آنها داشته باشيد. هم چنين ممكن است راجع بهكسي كه دوستش داريد و خارج از كشور زندگي مي كند، خبري دريافت كنيد.

فال روزانه متولدین شهریور:

از معاشرات با همسایگان و خواهر و برادرتان لذت می برید.خبرهای جالبی برای تان دارند.اگرهنوز مجرد هستید همسر مورد علاقه تان را می یابید.

فال روزانه متولدین مهر:

ونوس،سیاره حاکم بر شما امروز وارد قلمرو عقرب شده و اخباری عالی در مورد مسائل مالی شما دارد.گرچه که شما یک شبه از ورشکستگی میلیونر نمی شوید ولی از دریافت نعمات بی شمار تعجب خواهید کرد.هم چنین شما مایل به هزینه کردن پول برای اشیایی هستید که زیبایی را به زندگی شما می آورند.

فال روزانه متولدین آبان:

خورشید وارد برج کماندار می شود.هم خبرهای بد دارید وهم خبر خوب.در رابطه با مادیات اعتماد به نفس خوبی دارید اما شاید وسوسه بشوید ولخرجی کنید و خودتان را به قرض بیندازید.سعی کنید تمرین خودداری کنید،همه چیز درست می شود.

فال روزانه متولدین آذر:

خورشيد در خانه خودتان، آذر مي رود كه يك آگاهي جديد از خودتان به شما مي دهد همانطور كه اجازه مي دهد روابطتان را با ديگران ارزيابي كنيد. اگر در حال گذراندن يك دوره مشكل هستيد اين مسئله خيلي مي تواند به شما كمك كند، چون مشكلات وضوح بيشتري در ديدتان پيدا مي كند. اگر شما بطور مستقل و براي خود كار مي كنيد و يا منتظر چنين مسيري در زندگي هستيد اين زمان، زمان خوبيست براي شما.

فال روزانه متولدین دی:

امروز خورشيد وارد برج كماندار مي شود و شايد تمايل داشته باشيد كه زياد در اجتماع حضور نداشته باشيد. حتي اگر كاري هم نكرده باشيد كه از آن خجالت بكشيد مدتي دوست داريد كه از صحنه خارج باشيد. البته اين موضوع بد نيست زيرا از اين طريق مهارت هايي به دست مي آوريد.

فال روزانه متولدین بهمن:

امروز خورشید به آذر با عنصر آتش می رود و به قسمت اهداف و امید های چارت شما مربوط می شود.اکنون طرزی فکری مثبت و از همه جهت سودمند دارید بنابراین لبخند بزنید . متوجه می شوید که اگر طرز فکر مثبت داشته باشید موفق تر خواهید بود تا اینکه به خودتان بگویید که کاری امکان پذیر نیست یا اینکه وقت تلف کردن است.

فال روزانه متولدین اسفند:

امروز یک حس آتشین است همان طور که خورشید وارد قوس می شود.جریان عادی زندگی تان ممکن است شما را اذیت کند.ممکن است که تصمیم بگیرید که دیگر بس است. عمل از روی وسوسه ناگهانی گاهی صحیح است . و شما بسیار هوشیار و مطمئن هستید که بهترین تصمیم را می گیرید.

پرشین وی