کلاهبرداری یک فوتبالیست جوان 

روزهای پایانی هفته گذشته مردی همراه پسر هفده ساله اش به پلیس آگاهی غرب استان تهران آمد و از سرقت سند خانه خواهرش خبر داد و گفت: پسرم بدون اطلاع من و خانواده ام، سند زمین خواهرم را از خانه مان برداشته و آن را در اختیار پسر جوانی به نام محسن قرار داده و محسن هم با جعل عنوان، زمین را فروخته است.

پس از این شکایت ماموران به تحقیق از پسر شاکی پرداخته که او اظهار کرد: چند بار از پدرم پول خواستم، اما او مخالفت کرد به همین دلیل مجبور شدم برای خرید وسایل و شرکت در مسابقات ورزشی از مردی 10 میلیون تومان قرض کنم اما نتوانستم آن را بازگردانم. موضوع را با دوستم در میان گذاشتم که او مدعی شد مردی را می شناسد که اگر سند خانه یا زمینی را به وی بدهیم او در برابر اسناد به ما پول قرض می دهد.

وی افزود: سند زمین متعلق به عمه ام را سرقت کرده و همراه دوستم به سراغ آن مرد رفتیم. مرد جوان که خود را فوتبالیست یکی از تیم های معروف معرفی می کرد، سند را از من گرفت و با همدستی دختری جوان و یکی از دوستانش آن را در دفترخانه به نام خود زد و 10 میلیون تومان به من داد. وقتی پدرم متوجه ماجرا شد به دفترخانه رفته و متوجه شدیم، جوان فوتبالیست زمین را به قیمت صد میلیون تومان فروخته است.هم اکنون تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری فوتبالیست جوان و همدستانش ادامه دارد.

منبع: جام جم