زنده ماندن همجنسگرایی که داعش از طبقه هفتم پرت کرد + عکس

چند مرد نقاب دار داعشی، این مرد را به اتهام همجنسگرایی به بالای ساختمان هفت طبقه بردند، چشم‌ها و دست‌های او را بستند و سپس به پایین انداختند.

گروه تروریستی داعش یک مرد همجنسگرای سوری را از بالای ساختمانی هفت طبقه، در شهرک تل الابیض استان الرقه سوریه، به پایین انداخت، اما این مرد ۵۵ ساله زنده ماند.
به گزارش العربیه به نقل از دیده‌بان حقوق بشر سوریه، چند مرد نقاب دار داعشی، این مرد را به اتهام همجنسگرایی به بالای ساختمان هفت طبقه بردند، چشم‌ها و دست‌های او را بستند و سپس به پایین انداختند.

شاهدان عینی می‌گویند که پس از پرت شدن این مرد که توسط دو عضو داعشی صورت گرفت، اعضای این گروه ناگهان با زنده ماندن او روبرو شدند، در حالیکه حکم داعش علیه این مرد همجنسگرا، مرگ بوده است.
بر اساس این گزارش، برخورد مرد همجنسگرا با سطح زمین، با توجه به بلندی ساختمان ۱۶ متری بسیار شدید بود. داعش سپس او را در برابر شماری از اهالی منطقه سنگسار کرد و به زندگی این مرد ۵۵ ساله پایان داد.
هفته گذشته، گروه داعش، حکم مشابهی را علیه یکی از همجنسگرایان در عراق اجرا کرد. این گروه تندرو در نوامبر سال گذشته، دو همجنسگرای سوری را نیز از یک ساختمان بلند پرت کرده بود.