کلاس های رونی کلمن در تهران

رونی کلمن قهرمان پرورش اندام جهان قرار است ماه بعد برای برگزاری کلاس های فشرده بدنسازی به تهران بیاید او مامور اداره پلیس آرلینگتون در کشور آمریکاست.

کلمن که فارغ التحصیل رشته حسابداری از دانشگاه گرملینگ تگزاس دارای دو فرزند دختر به نام های جملییا و والنسیا میباشد او قرار است روز سوم اردیبهشت به ایران بیاید و در دو روزی که در تهران به سر میبرد ۳ کلاس فشرده بدنسازی را برای علاقه مندان به این رشته برگزار کند.
اگر بخواهیم بیشتر درباره او صحبت کنیم باید بگوییم که
رونی سن و سالی نداشت که به همراه خانواده راهی تگزاس شدند و در آنجا به زندگی ادامه دادند ، در سال ۱۹۸۲ از دبیرستان سیرکا فارغ‌التحصیل شد و توانست درهمان سال وارد دانشگاه گرملینگ استیت شده و در رشته حسابداری ادامه تحصیل دهد.بعد از فارغ التحصیلی او به عنوان افسر پلیس درآرلینگتون تگزاس به خدمت در آمد.

افسر همکار او گوستاو آرلوتو به او پیشنهاد کرد تا در باشگاه مترفلکس برایان دابسون تمرین کند. در سال ۱۹۹۰ با قهرمانی در رده ی سنگین وزن مسابقات آماتوری مستر تگزاس نشان داد که آینده خوبی را در پیش دارد. او با قهرمانی در رده ی آماتورهای جهان در سال ۱۹۹۱ توانست کارت حرفه ای و جواز حضور در مسابقات  حرفه ای را کسب کند ، کلمن مسیحی است و بعد از بازنشستکی به خاطر تمرینات سنگین دو بار تحت عمل جراحی ستون فقرات و مهره های گردن قرار گرفت.