نامزدی هیلاری کیلینتون در انتخابات ریاست جمهوری
همانطور که در خبرها گفته شد هیلاری کیلینتون بطور رسمی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال جدید و جانشینی اوباما اعلام کرد در همین رابطه او نماد انتخاباتی خود را روز گذشته منتشر کرد و باعث بوجود آمدن حرف و حدیث هایی در اینباره شد.


به نقل از خبرآنلاین، پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم گزارش داد: نماد تبلیغاتی هیلاری کلینتون که عبارت است از حرف لاتین " H " به رنگ آبی که از داخل آن تیری قرمز رنگ به شکل افقی رد شده است و شبیه به یکی از علائم راهنمایی – رانندگی است که نشان دهنده مسیر رفتن به سوی بیمارستان است، با انتقاد و تمسخر از سوی بسیاری از کاربران توییتر مواجه شد.

برخی گفته اند که این علامت، شباهت زیادی به شعار شرکت حمل و نقل "فیدِکس" دارد؛ و این درحالیست که روزنامه نگار بخش "بیزنس اینسایدر" در روزنامه " وال استریت جورنال " نوشت: برخی معتقدند که این نماد را می توان به سادگی با آرم یک حزب فاشیست مجارستانی در دوران جنگ جهانی دوم، مقایسه کرد.

 

دردسر بزرگتر برای کلینتون به عنوان نامزد حزب دموکراتیک - چپ گرا – این است که این پیکان، به سمت راست اشاره دارد ، هنوز مشخص نشده که این شعار توسط چه کسی طراحی گردیده و تیم تبلیغات انتخاباتی کلینتون چه مبلغی بابت طراحی آن پرداخته است.

منبع : کافه سینما