از بین بردن غبغب:


 ماسک گلیسیرین میتونه پوست رو سفت کنه. یه قاشق غذاخوری گلیسیرین، نصف قاشق غذاخوری نمک اپسوم (سولفات منیزیم) و چند قطره زع رو با هم مخلوط کرده و اون رو روی صورت، گردن و چانه بذارین. ده دقیقه بهش زمان داده و بعد با آب خنک بشورینش. این کار رو سه بار در هفته انجام بدین.

سفیده تخم مرغ هم تاثیری شبیه به گلیسیرین داره، چون به سفت نگه داشتن پوست کمک میکنه. سفیده تخم مرغ رو با یه قاشق غذاخوری شیر، آب لیمو، عسل و چند قطره روغن های ضروری مخلوط کرده و این ماسک رو روی صورت و گردن بذارین. پنج دقیقه بذارین بمونه و بعد با آب سرد بشورین. این کار رو سه بار در هفته تکرار کنین.

هر نوع ملون که دوست دارین مصرف کنین تا غبغب رو آب کنه.، چون آب بالای اون به بیرون راندن سموم کمک کرده و وزنتون رو کاهش میده و باعث میشه احساس سیری کنین. میتونین ملون له شده رو روی صورت و غبغب بذارین و اجازه بدین خشک بشه. بعدش با آب سرد بشورینش. این کار رو دو بار در هفته تکرار کنین.

 ورزش چانه به خلاص شدن از غبغب کمک میکنه. ساده ترین ورزش اینه که دهانتون رو به اندازه که میتونین باز کرده و زبانتون رو بیرون بیارین. تا ده بشمارین و دوباره انجام بدین و این کار رو ده بار تکرار کنین. این ورزش به سفت کردن فوری عضلات چانه کمک میکنه.