درگیری حنیف عمران زاده با سوشا مکانی
مسابقات لیگ برتر فوتبال در حالی به پایان رسید که با اتفاقات عجیبی همراه بود..


روز پایانی مسابقات لیگ برتر با حساسیت زیادی برگزار شد سه تیم نفت ، تراکتور ، سپاهان که به ترتیب شانس زیادی برای قهرمانی داشتند وارد مستطیل سبز شدند تا صاحب جام چهاردهم شوند در این بین قبل از برگزاری این مسابقات دو تیم استقلال و پرسپولیس در یک دیدار تشریفاتی اما رقابتی به مصاف هم رفتند  که در پایان تیم قرمز پوش توانست حریف سنتی خود را با یک گل شکست دهد .

هر چند این مسابقه همانند بازیهای اخیر این دو تیم در زمین درگیری فیزیکی زیادی بین بازیکنان به همراه نداشت اما بعد از سوت پایان درگیری دروازبان همیشه در صحنه پرسپولیس با مدافع گویا متعصب استقلال سوژه عکاسان حاضر در زمین مسابقه شده بود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید سوشا مکانی گلر تیم پرسپولیس با مدافع تیم استقلال حنیف عمران زاده درگیر شده اند ، طبق اخبار منتشر شده گویا دلیل این درگیری شادی غیر طبیعی و بیش اندازه سوشا بوده که با نشان دادن عدد 6 از سوی وی به آبی پوشان  با واکنش شدید حنیف عمران زاده رویرو شده است.

در اتفاق عجیب و غریب دیگر که در روز پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال اتفاق افتاد باید به مسابقه دو تیم نفت و تراکتور سازی اشاره کرد.

اتفاقات ورزشگاه یادگار امام تبریز در مسابقه نفت تهران و تراکتورسازی

این مسابقه در حالی با نتیجه مساوی 3 بر 3 در دقیقه 96 به پایان رسید که تیم سپاهان با پیروزی 2 بر صفر مقابل سایپا مشخص بود که قهرمان لیگ برتر شده است ، اما اتفاق عجیب در آن لحظه رخ داد که تبریزیها دقایق پایانی مسابقه را به صورتی ساکن دنبال کردند که گویا قهرمان لیگ چهاردهم آنها هستند و هنگامی که سوت پایان مسابقه از سوی داور نواخته شد به شادی و پایکوبی پرداختند.

در حالی که همه از این اقدام تبریزی ها متعجب و شوکه شده بودند ، اخباری در مورد این اتفاق در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه به تبریزی ها به دروغ اعلام شده بود که مسابقه سپاهان و سایپا با تساوی به پایان رسیده و تراکتور قهرمان لیگ برتر شده است و دلیل آن هم جلوگیری از درگیری های احتمالی و شلوغی تماشاگران حاضر در ورزشگاه بوده است.

حتی منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران در گفتگو با خبرگزاری ایسنا درباره این اتفاق عجیب نکاتی را بازگو کرد که شنیدی است .

منصور قنبرزاده گفت ما در طول مسابقه از طریق تلویزیون در رختکن مسابقات دیگر را پیگیری می‌کردیم اما از دقیقه 87 شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل ناگهان قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم ، در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است.

وی در ادامه گفتگو با خبرگزاری ایسنا افزود: همان طور که حتما دیده‌اید در 6-5 دقیقه آخر بازی بازیکنان تراکتورسازی بازی را نگه می‌داشتند و سعی می‌کردند وقت را تلف کنند ،حتی پس از بازی منصوریان به تونی تبریک گفت و مربی تراکتورسازی هم خوشحال به نظر می‌رسید. پس از آن هم بازیکنان و تماشاگران تبریزی برای شادی به زمین ریختند.

مدیر عامل باشگاه نفت تهران در پایان به این نکته اشاره میکند که واقعا باید بررسی شود که چرا این خبر کذب به نیمکت تراکتورسازی، بازیکنان این تیم و سپس تماشاگران انتقال پیدا کرد ، معلوم نیست چه کسی به نیمکت تراکتورسازی این خبر را اعلام کرده است و چرا تمام کانال‌های ارتباطی از دقیقه 87 قطع شد و سه چهار دقیقه پس از تمام شدن بازی دوباره وصل شد. 

مطلب : محمد بیگی
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است