از پیری پوست فاصله بگیرید !

با افزایش سن، پوست نیز به تدریج و آرام آرام بسمت افتادگی و پیری پیش می رود. هرچه سن بالاتر می رود پوست، افتاده تر و شل تر می گردد و آثار پیری پوست مانند بروز چین و چروک، بیشتر خود را نشان می دهند.

اگر تمایل دارید همواره پوستی شاداب، زیبا و جوان داشته باشید بهتر است در هر سنی که هستید و با توجه به نوع پوست خود، مراقبت های لازم را انجام دهید.

متاسفانه دلیل بسیاری از چین و چروک ها، لک های قهوه ای و علائم پیری پوست به دلیل اشعه های مضر آفتاب است. اگر می خواهید پوستی زیبا و شاداب داشته باشید همیشه با توجه به فصلی که در آن قرار دارید و همچنین نوع پوست خود از کرم ضد آفتاب مناسب  از پوست خود محافظت نمایید.

هیچوقت به مدت طولانی در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و در روزهای گرم سال، از کلاه آفتابی، عینک آفتابی و دستکش را فراموش نکنید.

سعی کنید هر روز عصر از کرم های حاوی ویتامین استقاده نمایید تا با انجام این کار به بازسازی و جایگزینی سلول های پوستی خود کمک کرده باشید.

هر شب از کرم های شب برای پوست خود استفاده نمایید. اینگونه کرم ها حاوی آنتی اکسیدان هستند و به بازسازی پوست کمک می کنند.

با مصرف کرم های شب پوست، خوش رنگ تر و شاداب تر شده و استحکام بیشتری خواهد یافت. در واقع، کرم های شب به کاهش چروک های پوست کمک بزرگی می کنند و موجب بازسازی پوست می گردند.

پوست را هفته ای ۱ بار پاکسازی کنید. شما می توانید با استفاده از کرم های مخصوص،  این کار را انجام دهید. پاکسازی پوست موجب بهبود رنگ و ظاهر پوست شده  وپوست ظاهری صاف و زیبا خواهد داشت.

یکی از بهترین راه های پاکسازی پوست بخور دادن است. پس از بخور دادن از انواع ماسک های مناسب پوست خود استفاده نمایید.

مه شو