فروش قابل توجه بلیت کنسرت پرواز همای

پرواز همای که پس از هشت سال مجوز اجرا در کشور را گرفته، براساس اعلام سایت فروش بلیتهای کنسرت این خواننده، توانسته است تعداد زیادی از بلیت‌ها را در مدت چند ساعت به فروش برساند.

به گزارش نون و آب، قیمت بلیت‌های این اجرا از 40 تا 130 هزار تومان تعیین شده‌اند و آنگونه که مدیران سایت 84200 (سامانه فروش اینترنتی بلیط) به ایسنا اعلام کرده اند، بیشتر بلیت‌های روز 21 خردادماه و بیش از نیمی از بلیت‌های اجرای 20 خردادماه به فروش رفته‌اند. بلیت‌ فروشی برای این کنسرت از 10 صبح روز گذشته، 6 خردادماه آغاز شده است و همچنان بلیط های باقی مانده این اجرا در حال فروش می باشد.

علاقمندان جهت تهیه ی بلیط های این اجرا می توانند به سامانه 84200 مراجعه نمایند.

«پرواز همای» این کنسرت را با عنوان «سرزمین بیکران» 20 و 21 خردادماه در تالار وزارت کشور روی صحنه می‌برد.

«پرواز همای» (با نام پیشین سعید جعفرزاده احمدسرگورابی) همراه با گروه «مستان» که مجموعه‌ای از نوازندگان سازهای ایرانی هستند، سبک تازه‌ای از موسیقی سنتی را ارائه می‌دهد. او همچنین خواننده‌ی گروه ارکسترال به آهنگسازی شهرداد روحانی در آمریکا بوده‌ است.

«همای» ‌زاده‌ی روستای «احمدسرگوراب» در گیلان است و ترانه‌هایی را نیز به زبان‌های گیلکی و تالشی اجرا کرده‌ است. او دیپلم خود را از هنرستان کمال‌الملک رشت (مرکز استان گیلان) کسب کرد و با علاقه‌ی فراوان به شعر، آواز و آهنگ وارد دانشگاه آزاد تهران شد و با ساز تخصصی سه‌تار و پیانو تحصیلات خود را در دانشگاه به پایان رساند. در زمینه‌ی هنر آواز، شاگرد استادانی مانند فریدون پوررضا، سیدکمال‌الدین عباسی، هنگامه اخوان، کریم صالح عظیمی بوده و همچنین در زمینه‌ی شعر و ادبیات فارسی از استادانی مانند علیقلی محمودی بختیاری، حبیب نبوی، منصوره ثابت‌زاده، محمود طیاری و دکتر اصغر دادبه بهره‌مند شده است.

فروش قابل توجه بلیت کنسرت پرواز همای