دیدنی های جزایر زیبای سیشل در اقیانوس هند

جمهوری سی‌شل کشوری جزیره‌ای در اقیانوس هند است. مساحت این جزیره تقریبا ۴۴۴ کیلومتر مربع می‌باشد و پایتخت آن شهر ویکتوریا، بزرگ‌ترین جزیره این مجمع الجزایر است که ۸۰ درصد جمعیت را در خود جای داده است . سیشل مجمع الجزایری مرکب از ۴۱ جزیره در اقیانوس هند است.

 که برخی آنها از جنس گرانیت سخت است . این جزایر پیرامون جزیره ماهه که نود کیلومتر طول دارد و از بزرگ‌ترین جزایر این مجموعه است قرار گرفته اند . جزایر اصلی ماهه، پراسلین و لادیگ میباشند . جزایر گرانیتی بیش از ۹۴۰ متر ارتفاع دارند و برخی دشت‌های کم‌وسعت ساحلی و بریدگی‌های هسته‌ای در سواحل شرقی را در بر میگیرند . جزایر کورالینی معمولاً همواره و دارای آبهای راکد میباشند. آب و هوای محلی استوایی با رطوبت بالا و نسیم ملایم است که تحت تاثیر جریانات دریایی می‌باشد .

از آنجا که جزیره سیشل جمعیت بومی ندارد، ساکنین این جزیره را غالبا مهاجران فرانسوی، آفریقایی، هندی و چینی تشکیل می‌دهند. زبان‌های فرانسه و انگلیسی به‌عنوان زبان رسمی و فرانسوی بومی شده با کرول زبان‌های تکلم در این کشور میباشند. غالب ساکنان سیشل مسیحی و کاتولیک مذهب اند.

این مکان در اقیانوس هند در ۱۰۰۰ مایلی کنیا در آفریقا قرار دارد ، شهرت آن بخاطر سواحل بسیار زیبا و عجیب آنست ، دارای صدها گونه گیاهان و حیواناتی است که فقط در اینجا زندگی‌ میکنند.

دیدنی های جزایر زیبای سیشل در اقیانوس هند.

در سالهای اخیر گزینه اقامت در رشته جزایر سیشل – فرانسه واقع در اقیانوس هند به شده افزایش یافته است.در سالهای اخیر این استراحتگاههای خصوصی به هتلهای 5 ستاره فوق العاده زیبا با بهترین امکانات اقامتی تبدیل گردیده است.شما در این جزیره طیف وسیعی از انتخاب را برای یک سفر تفریحی – گردشی  تا یک سفر ماه عسل را خواهید داشت که مطمئنا سفری فوق العاده و به یادماندنی را برای شما به یادگار خواهد گذاشت. اختلاف ساعت با ایران 1.30 دقیقه در این بخش به معرفی بعضی از بهترین محلها و هتلهای اقامتی و بعضی از جزایر فوق العاده زیبای این مجموعه می پردازیم:

بهترین محلهای اقامت

یکی از بهترین محلهای اقامت در این مجموعه جزایر که مسلما می تواند سفری عاشقانه را برای شما به ارمغان بیاورد.این مجموعه ی زیبا دارای ویلاهای اختصاصی بسیار زیبا و لوکس با استخر اختصاصی دارای فضای باز زیبای نهار خوری در کنار ساحل زیبا و اختصاصی که همه اینها سفری رویائی را برای شما به ارمغان می آورد.

این مجموعه فوق العاده زیبا در 30 دقیقه ای فرودگاه از فرودگاه و 45 دقیقه ای از مرکز ویکتوریا قرار دارد این مجموعه در یک فضای سبز بسیار زیبا و انبوه مشرف به دریا و کوه قرار گرفته است که فضائی از هر دو محیط را برای مهمانان خود به ارمغان می اورد.این مجموعه در یک محیط 117 هکتاری در ساحل جنوب غربی جزیره واقع شده است و به عنوان یکی از 10 ساحل برتر دنیا شناخته شده است. این مجموعه دارای 47 ویلا با بهترین امکانات مدرن روز میباشد که شبی به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می آورد. این مجموعه هتلی دارای شعباتی در سایر کشورها مانند چین کره اندونزی جزایر مالدیو مکزیک تایلند و امارات متحده عربی می باشد.

این مجموعه ویلائی با 67  ویلای شیک و مدرن در سال 2009 افتتاح گردیده است که دارای فضائی زیبا و جنگلی با انواع درختان منطقه می باشد که محیطی بسیار آرام و زیبا را برای مسافران خود تدارک دیده است. این ویلاها علاوه بر طراحی مدرن و زیبا با امکانات تفریحی مدرن دارای روح و هنر معماری منطقع سیشل است که توسط هنرمندان این منطقع تهیه گردیده است و مسافران را با فرهنگ این مردم نیز آشنا می کند.

ساحل سبز درخشان ویلاهای نشسته در دل جنگل و دامنه کوه با استخرهای اختصاصی ساحل اختصاصی همراه با شنهای سفید درخشان بهتریت محل را برای پیاده روی شما تدارک دیده است.اگر میخواهید در جنگلهای انبوه قدم بزنید و صدای پرندگان مختلف را بشنوید باید سری به این مکان رویائی بزنید.

بهترین جزایر اختصاصی

این جزیره در سال 1773 توسط Denis de Trobiand کشف گردید.این جزیره مرانی در ابتدا به عنوان محل کشت انواع گیاهان مانند ذرت و پنبه و نارگیل بود اما به مرور به علت زیبائی های خاص آن به محل رفت و آمد های مکرر دوستان و به مرور به یک محل تفریحی تبدیل گردید که در نهایت در سال 1997 از مالکان خریداری و پس از بازسازی کامل به یک محل تفریحی و گردشی با امکانات بسیار کامل تبدیل گردید و در سال 2006 با 25 کلبه بسیار لوس اختصاصی اماده پذیرائی از مهمانان گردید.

از ویژگیهای خاص این محلهای اقامتی جدا از امکانات خاص سوئیت ها  و کلبه ها از جمله سونا جکوزی ماساژ امکانات ورزشی و تفریحی امکان پیاده روی در طبیعت بکر و زیبای منطقه تماشای پرندگان محلی و استفاده از سواحل شنی زیبای منطقه است.

دیدنی های جزایر زیبای سیشل در اقیانوس هند.

تنها جزیره اقامتی در مجموعه جزایرمرجانی  Amirantes coral که در واقع کل جزیره مرجانی می باشد و از این نظر دارای ویژگیهای خاص و منحصر به فردی است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. اگر می خواهید مانند خیال خود در سواحل سفید شنی با پای برهنه با خانواده قدم بزنید و شیر نارگیل طبیعی نوش جان کنید این همان محل رویاهای شما است.

20 ویلای دوبلکس که در اطراف محوطه اصلی گسترده شده است که هر کدام  دارای 52 متر مربع مساحت یک تراس 30 متر مربعی تختهای بزرگ  حمامهای داخلی و خارجی تلفن ماهواره و اینترنت هستند که تمام امکانات مورد نیاز مهمانان را در محیطی جنگلی - ساحلی ارائه می کند.

مهمانان می توانند از امکانات موجود در جزیره مانند غواصی سبک در آبهای مرجانی بازدیداز غارهای منطقه جت اسکی کوه نوردی شنا ورستورانهای متنع با انواع غذاهای دریای لذیذ یا  سایر امکانات رفاهی استفاده کنند.

این جزیره کاملا اختصاصی و خصوصی که نفس هر بیننده ای را در سینه حبس میکند و توسط گروه Wilderness اجرا گردیده است به عنوان سومین جزیره بزرگ گرانیتی منطقه مجموعه ای از زیباترین سوئیت های اختصاصی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد تا سفری رویائی را تجربه کنند.

ویلاهای این مجموعه در اندازه های متفاوت و در سایز منازل مسکونی عادی ساخته شده است که درای استخر اختصاصی ایوان مخصوص حمام آفتاب محیط پیاده روی اختصاصی و دید به دریا و سایر امکانات است.در این ویلاها تمام امکانات مورد نیاز که در هتلهای لوکس موجود است وجود دارد و از این نظر مهمانان هیچ گونه احساس کمبودی را نخواهند داشت.

در این جزیره اختصاصی شما می توانید از تمام امکانات رفاهی که برای این منظور تدارک دیده شده است مانند قایق سواری اسکی روی آب شنا غواصی غار نوردی و سایر مجموعه ها استفاده کنید.

دیدنی های جزایر زیبای سیشل در اقیانوس هند.