خودکشی دختر دانشجو پس از مجروح کردن مشاور خوابگاه

شامگاه پنجشنبه يكی از دانشجويان دختر خوابگاه [. . .]، با چاقو شاهرگ هر دو دست خود را می زند.

به گزارش نون و آب به نقل از خبرآنلاین شامگاه پنجشنبه يكی از دانشجويان دختر خوابگاه [. . .]، فردي را كه به عنوان مشاور در اين خوابگاه كار می كند به سرويس بهداشتی خوابگاه كشانده و با ضربات چاقو مجروح مي‌كند و پس از آن با چاقو شاهرگ هر دو دست خود را می زند.

به نقل از شاهدان عينی حادثه از حضور ماموران نيروی انتظامی نيم ساعت بعد از تماس كاركنان خوابگاه به محل حادثه خبر داده و آورده است: به گفته يكی از شاهدان عينی، بسياري از دانشجويان و مسوولان خوابگاه و حراست در صحنه حضور داشتند و تمامی ماجرا را ديدند اما به دليل ترس دخالتي نكردند و اجازه ورود به سرويس‌های بهداشتی را هم به دانشجويان ندادند.

نكته ديگر اينكه نيروی انتظامی پس از نيم ساعت به صحنه رسيد. مساله ديگر هم به حضور ديرهنگام نيروهای اورژانس به محل حادثه برمی گردد، چرا كه با وجود اينكه دو بيمارستان مجهز در محدوده صد متري خوابگاه وجود دارد آمبولانس بيش از نيم ساعت بعد از حادثه به محل رسيد.

ضمن اينكه نيروهای اورژانس از برداشتن بدن نيمه جان دانشجو خودداری كرده و از دانشجويان حاضر در محل خواستند او را به بيرون منتقل كنند. هنوز علت و انگيزه اين دانشجو مشخص نيست اما همكلاسی هايش او را فردي به دور از حاشيه توصيف و از اين ماجرا اظهار شگفتی كردند.

خودکشی دختر دانشجو پس از مجروح کردن مشاور خوابگاه