در کمتر از 60 ثانیه تغییر چهره دهید!

 آیا از آرایش همیشگی‌تان خسته شده‌اید؟ هر روز باید یک رنگ سایه بزنید و یک رژلب؟ پس زمان آن رسیده است که تغییرات بزرگ اما در زمان کم در چهره‌تان ایجاد کنید. در اینجا ده مدل آرایش مختلف در زمانی کمتر از 60 ثانیه را برای‌تان آماده کرده‌ایم.

تغییر چهره, تغییر چهره با آرایش, آرایش کردن, آرایش کردن سریع

مدل اول: خط چشم شکل بال

 چشمان‌تان را با این مدل جذاب کنید. یک سایه سیاه و یک قلم‌موی سرکج بردارید. پشت چشم‌تان دو بال بکشید و بعد با قلم آرایشی آن را به آرامی پخش کنید تا با پوست‌تان تلفیق شود اما سعی کنید سر بال‌ها را تیز و پر رنگ نگه دارید.

مدل دوم: رژلب قرمز

 این مدل به هیچ توانایی و استعداد آرایشی نیاز ندارد چون فقط باید با یک رژلب قرمز لبهای‌تان را پر رنگ و برجسته کنید. می‌توانید از رژلب‌های مدادی استفاده کنید که نوک تیز آنها مانند خط لب عمل کند.

مدل سوم: ریمل حجم دهنده

 وقتی صحبت از ریمل می‌شود فراموش نکنید که هرچه بیشتر بهتر. یک ریمل حجم دهنده انتخاب کنید و سه بار به مژه‌های بالا و دو بار به پایینی‌ها بزنید. برس ریمل را افقی نگه دارید و همین‌طور که از ریشه‌ها به سمت بیرون می‌آیید، آن را به چپ و راست تکان دهید.

مد‌ل چهارم: رژلب هلویی چندکاره

 خیلی عجله دارید اما آرایش کامل می‌خواهید؟ یک رژلب هلویی رنگ بردارید و با انگشت‌تان کمی از آن به پشت پلک، گونه و لبهای‌تان بزنید تا آرایش کامل و جذابی داشته باشید.

مدل پنجم: خط چشم مقطع

 می‌خواهید بعد از کار یک راست با دوستان‌تان به گردش بروید؟ این مدل خط چشم پر رنگ مقطع را امتحان کنید. سعی کنید خط‌های صافی بکشید. وقتی در دو طرف هر دو چشم‌تان شکل یک V کشیدید، وسط آنها را فضای خالی بگذارید.

مدل  ششم: رژلب آلبالویی

 در یک لحظه آرایش روزتان را به آرایش شب تغییر دهید. فقط با یک رژلب آلبالویی رنگ. روی مرکز لب‌ها رژلب بزنید و سپس با انگشت آن را به سمت گوشه‌های لب پخش کنید جوری که انگار در آخر لب های‌تان را روی یک دستمال کاغذی فشرده‌اید.

مدل هفتم: سایه چشم آبی

 به دنبال راه آرایشی مطمئن هستید؟ با یک قلم‌موی نوک گرد سایه‌ای آبی و کمی براق پشت پلک بزنید و بالاتر از این قسمت نروید. سپس همان سایه را کمی تا زیر مژه‌های پایینی بکشید و روی گوشه درونی چشم‌تان هم سایه‌ای به رنگ نقره‌ای بزنید.

مدل هشتم: برق لب

 زدن برق لب ساده‌ترین و سریع‌ترین راه جذاب کردن لبخند است. یک رژ مایع سرخابی بزنید و بعد روی مرکز لب پایینی برق لب اضافه کنید تا بزرگتر به نظر برسد.

مدل نهم: خط چشم وارونه

 در این مدل وارونه با استفاده از یک خط چشم بنفش تیره زیر مژه‌های پایین را خط بکشید. از گوشه درونی چشم شروع کنید و به سمت بیرون بیایید و در انتها خط را پهن‌تر کنید. در آخر کمی به طرف مژه‌های بالا بروید و به اندازه یک چهارم چشم به سمت داخل خط را ادامه دهید.

مدل  دهم: ریمل دو رنگ

 راه دیگر جذابیت بخشیدن به چهره استفاده از دو رنگ ریمل مختلف است. یک ریمل آبی کبود را چند مرتبه به مژه‌های بالایی بزنید و بعد ریمل سبز زمردی بردارید و به مژه‌های پایین بزنید.

مدآنلاین