سرطان کنسرت خوانندهٔ پاپ در تهران را لغو کرد

کنسرت «غلامرضا صنعتگر» خواننده جنوبی محجوب و محبوب موسیقی پاپ که مدت‌هاست به دلیل بیماری سرطان به نارسایی کبد مبتلا شده است، لغو شد.

به گزارش نون و آب به نقل از موسیقی ایرانیان، کنسرت این خواننده‌ی پاپ که قرار بود جمعه ۲۷ شهریورماه در دو سانس در فرهنگسرای بهمن و در سالن شهید آوینی اجرا شود نیز به دلیل بیماری‌اش لغو شد. علاوه براین غلامرضا صنعتگر از دنیای مجازی خداحافظی کرد تا روند بهبودی را طی کند.

صنعتگر در آخرین پست صفحه‌ی شخصی خود برای هوادارانش این‌طور نوشت: «ســلام. به رسم ادب و انصاف در این پُست آخرین از این فضای مجازی قدردان وجود پُر از مهر و محبت شما رفـیقان و گرامیان هستم و بودم. درود و سپاس بر هنرمندان و هنر دوستانی که این مدت در این فضـای مجازی محبت شان را برایم ثبت کردند. این روزها و ساعت ھا، مطالبی هرچند کنایه وار اما پر از تجربه از این فضای مجازی بدست آوردم که نه تنها اوضاع جسمی و بیماری ام را مرهم نبود بلکه ..!تشدیدی بر بیماری ام بود. با مشاوره وتوصیه پزشکانم از این فضا دور و برای انجام مسائل درمانم آماده بـستری و مداوا هستم .. شبیه برگ پاییزی پس از این قسمت بادم /خداحافظ ولی هرگز نخواهید رفت از یادم.»

سرطان کنسرت خوانندهٔ پاپ در تهران را لغو کرد