خیلی از چیزهایی که خوردن آن لذت‌بخش است، عوارض منفی زیادی برای بدنمان دارد. الکل، شکلات و غذاهای فست‌فود همه نمونه‌های خوبی از چیزهای لذت‌بخشی هستند که عوارض منفی برای سلامتی‌تان در طولانی‌مدت دارند. اما قهوه چطور با این موادغذایی و نوشیدنی‌ها رقابت می‌کند؟

نوشیدن قهوه راهی عالی برای حفظ هوشیاری، چه جسمی و چه ذهنی، به شمار می‌رود.

به بیدار شدن شما در صبح کمک کرده، بازده کاری‌تان را بالا برده و به از بین بردن استرس محل‌کار کمک می‌کند. برخی از ما  در روز تا ۵ لیوان قهوه به شکل‌های مختلف می‌نوشیم، از قهوه تلخ گرفته تا موکا یا حتی قهوه یخی. مهم نیست که قهوه‌تان را به چه شکلی دوست داشته باشید، باید از تاثیر نوشیدن قهوه بر بدنتان آگاه شوید.

اما قهوه علاوه بر تاثیرات مثبت ، عوارض منفی هم دارد . در صورت تمایل می توانید با گوش دادن به پادکست صوتی آن هم با مزایا و هم با عوارض منفی قهوه بیشتر اشنا شوید. این پادکست توسط شنوتو تولید ومنتشر شده است.

 

دانلود این فایلهای صوتی رایگان برای کلیه کاربران شنوتو رایگان است. شما می توانید با ثبت نام در شنوتو به 18000 دقیقه فایل صوتی در حوزه های مختلف دسترسی داشته باشید.

 

معرفی شنوتو :

وب سایـت و نـرم افــزار موبـایـل شنــوتــو با هدف تولیـد، آرشیـو، پخـش، به اشتراک گذاری و فـروش فایـل های صوتـی در حوزه های مختلف ایجاد شده است.  شنوتو در حال حاضر دارای آرشیو 18.000 دقیقه فایل صوتی بوده و به طور میاگین در هر ماه ماهانه بیش از 30.000 بازدید کننده دارد که از آن میان میتوان به فعالان کسب و کار، مشتاقان فضای اقتصاد ایران ، مدیران میانی و ارشد سازمان‌ها اشاره کرد.
رسالت مجموعه نـرم افـزارهای شنـوتـو ارائه محتـوای صوتی فارسی غنی به تمـام پـارسی زبـانـان دنیـا می باشـد.
شنوتو در تلاش است تا خود را به بستری مستقل برای انتقال محتوای غنی صوتی تبدیل نماید. بخشی از غنی سازی محتوا در تعامل با صاحبین محتوای بکر و به اشتراک گذاری آن با شنوندگان شنوتو بدست خواهد آمد . بدیهی است بدست آمدن چنین غنایی از محتوا بدون همکاری و لطف برنامه سازان رادیویی ، مولفین ، نویسندگان و ناشرین مهیا نخواهد. لذا وظیفه خود می دانیم تا میزبان خوبی برای تمام صاجبین محتوا باشیم.
 
شنوتو مرجع پادکست صوتی، کتابهای صوتی ، فایلهای صوتی رایگان