زندگینامه رضا صادقی + عکس

رضا صادقی، خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه سرا، ایرانی اهل بندرعباس است

بیوگرافی،زندگینامه و کارنامه هنری خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه سرا، ایرانی به شرح زیر می باشد:

بیوگرافی

نام: رضا

نام خانوادگی: صادقی

تاریخ تولد: 1358/05/25

محل تولد: بندرعباس

سبک‌ها : موسیقی پاپ

کار(ها) : خواننده ، آهنگساز، ترانه سرا

ساز(ها): گیتار،پیانو،کیبوردرضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,

زندگینامه

رضا صادقی اصلاتا از شهری به نام میناب (آنامیس)می باشد . وی در خانواده ای مذهبی و مقید چشم به دنیا گشود و از ابتدا خواندن را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه مندی او به موضوعات هنری باعث شد تا در زمینه موسیقی فعالیتش را آغاز کند .

زندگی حرفه‌ای رضا صادقی

اولین جرقه فکری او در سال 1368 زده شد و با مطالعه کتابهای متفاوت در این زمینه ساختار فکری خود را در مورد این هنر بسیار لطیف استحکام بخشید . از آنجائی که علاقه خاصی به موزیک مدرن داشت باعث شد تا از نگاه موزیسین های بزرگ برای بعد کاری خود استفاده کند و سال 1371 اولین آهنگ خود را به نام راز عشق ساخت . شاید در آن سالها کارهای او مورد قبول واقع نمی شد زیرا تفکرات به سوئی دیگر سوق گرفته بود.
در سال 1372 اولین کار را در قالب کاست ارائه کرد که به نام همان راز عشق بود. اما از حق نگذریم هیچ نوع بار هنری نمی شد در آن پیدا کرد اما حرکتی تازه بود. در سال 1373 با کمی دقت کار دوم خود را با نام بال پرواز ارائه کرد و بعد از این کاست بود که نظر عموم نسبت به کارهای او جلب شد و او با شوق بیشتری به کسب تجربه و اطلاعات گام به جلو بر می داشت.
در سال 1374 به طور موقت دست از کارهای هنری برداشت و شاید همان مدت برای او مدت زمان پر باری بود و اواخر سال 1374 بود که با ارائه کاستی تحت نام کلاغ غارغاری شروع دوباره اما تا حدودی قوی تر از قبل را تجربه کرد. علاقه زیاد او به هنرمندانی چون استاد چشم آذر و بیات باعث شد تا به کارهای ایشان و بزرگانی دیگر توجه خاص داشته باشد.
تقریبا 95 درصد از کارهای او با کلامهای خود اوست. در سال 1375 کاست گل لاله را ارائه داد که به نوعی با کارهای قبلی او تفاوت داشت . او سیر نسبتا سعودی را دنبال کرد به طوری که در سال 1376 بندرقدیم 1377 مستانه و دیوانه در سال 1378 رویای شیرین و ده ثانیه را با هم در یک سال ارائه داد. سال 1379 سال آرامش و کسب تجربه بود و پربار . یک حادثه زیبا در رویاهای او - لحظه ها را برایش سرشار کرده بود.
1380 کاست عاشقم من را که با گیتار اجرا شد را به بازار ارائه داد که مورد استقبال خاصی قرار گرفت . او مدت 8 سال پیراهین مشکی به تن داشت و همه مردم او را مشکی پوش می شناختند تا اینکه در سال 1381 کاست حکایت مشکی پوش را به مردمی تقدیم کرد که سالها او را با مهرشان به اوج سوق می دادند.
حکایت مشکی پوش آغازی است برای حرکتی ار نوع مشکی پوش برای دنیا زیبا که مشکی هم در آن زیبایی جای خاصی دارد رضا صادقی با همسفری آهنین به نام عصا به سوی دنیای سبز فردا به پیش می رود.
1382 با فکری نو و آلبومی فوق العاده را طارحی کرد و در سال 1383 بود که آلبوم خود را بیرون داد به نام مشکی زنگ عشقه بعد از این آلبوم بود که خیلی از مردم با رضا صادقی آشنا شدند. در سال 1384 آلبوم پیراهن مشکی من را به مردم ارائه داد .
1385 درخشش دوباره رضا صادقی بود با آلبوم وایسا دنیا به تمامی فارسی زبانان دنیا ارائه داد که فوق العاده بود و از آن به بعد بود که تمام مردم ایران حداقل آهنگ دنیا رضا صادقی رو گوش داده بودند.
1386 هم آلبومی به نام نقطه سر خط ارائه داد .رضا صادقی در ادامه در هر 2 ماه یا کمتر و یا بیشتر حداقل یک آهنگ ارائه می کند.

رضا صادقی در فیلمی با نام بی خداحافظی بازی کرد که قسمت خیلی کوتاهی از زندگی خود وی نیز در این فیلم بوده است.
او با بابک جهانبخش یکی از خوانندگان مطرح ایرانی رابطه خوبی دارد، حتی در آلبوم من و بارون بابک جهانبخش یک ترک به همراه هم خواندند. همچنین وی در آلبوم تو محکومی به برگشتن خشایار اعتمادی تراکی به نام "نمیدونی و میدونم" با او هم خوانی کرد که حاشیه‌هایی به دنبال داشت.

مشکلات جسمی رضا صادقی

وی در بچگی به بیماری ساده‌ای مبتلا شده بود. که در تنها کلینیک موجود در بندر حضور میابد و بدلیل اشتباه دکتر و تزریق اشتباه در نخاع کلیه اعضای بدن وی فلج شد که به مرور زمان تمامی بدن وی مداوا شد و فقط در قسمت زانوهای پایش ضعفی ایجاد شد.

ازدواج رضا صادقی

رضا صادقی در ۲۰ بهمن ۹۰ با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. 2 سال بعد از ازدواج خود دارای دختری به اسم تیارا میشود. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال 1392 به دنیا آمده است.رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,

رضا صادقی در مورد ازدواجش می گوید، در سفر به آلمان از طریق دوستانم با خانواد‌ه‌ای آشنا شدم و در مدتی كه آنجا بودم احساس كردم باید به این اندیشه باشم كه تفكری جز تفكر خودم را بپذیرم، ضمن اینكه همسرم خیلی آدم صادقی است. برخلاف من عصبی نیست، خیلی لبخند می‌زند، مهربان است، آدم‌ها را دوست دارد و به بچه‌ها عشق می‌ورزد.

بیشتر طرفدار تفكر من بود تا طرفدار آهنگ‌هایم؛ این بیشتر جذبم می‌كرد. تفكرات و حتی مطالعات و مصاحبه‌های من. از مصاحبه‌هایم بیشتر از شعرهایم آگاه بود و این برای من جالب‌ بود. همسرم سال‌ها از ایران دور بود، با فرهنگ اروپا آشناتر بود. برای من مهم این است كه همسرم در یك خانواده اصیل و با تفكرات ایرانی بزرگ شده است.

اصالت همیشه برای من خیلی مهم بوده است. یك ویژگی مثبت دیگر او سیدزاده بودنش است. پدرخانم من اهل مطالعه و كتاب است، كلكسیون كتاب دارد و از همه مهم‌تر اینكه احساس می‌كنم همسرم، مادر خوبی برای بچه‌های من است. بدون تعارف می‌گویم همه مردهای جهان بعد از مادرشان از همسرشان توقع مادر بودن دارند.واقعا ممنونم كه بچه‌بازی‌هایم را طاقت می‌آورد. دركل احساس خوبی به تمام اتفاقات دوروبرمان دارم و یكی از ستاره‌های خوب زندگی من همسرم است.

گفتگویی جالب و صحبت هایی که صادقی برای اولین بار حاضر شده بود درباره آنها به اظهارنظر بپردازد. خروجی این گفتگو هم خروجی جالبی شد که در ادامه می خوانید...
بیا در این گفتگو فقط درباره دنیای جدیدت حرف بزنیم. از روزی که وارد فضای خانواده و تاهل شدی. موافقی؟
حتما. چرا که نه. من هنوز در این باره در هیچ رسانه ای صحبت نکرده ام. بدم نمی آید در این باره حرف بزنم.

من خوشبختانه در سالهایی که مجرد بودی هم چند باری با تو دیدار داشتم و زندگی ات را از نزدیک شاهد بودم. حالا هم که وارد فصل جدیدی از زندگی ات شده ای، دوست دارم درباره تفاوت این دو جهان متفاوت حرف بزنی. جهان رضا صادقی در دوران مجردی با این روزهایش چقدر فرق کرده؟
رضا صادقی دوران مجردی تفکرات، باورها و ایدئولوژیهایش همین بود ولی بی تعارف اگر بخواهم به شما بگویم به قدری در و دروازه زندگی اش باز بود که بعضا هر فرد نالایق و نارفیقی می توانست به زندگی من ورود پیدا کند و این نوع رفتارهای من با آدم های مختلف را باید نقطه ضعف آن دورانم بدانیم. برخی حاشیه های ناخواسته در همین موارد باعث شد در مقطعی مشکلاتی را به خود ببینم و شرایط بدی پیش آمد. ولی الان به لطف خدا و داشتن یک خانواده خوب و همسرم، توانستم محیط آرام و لذت بخشی را در زندگی ام داشته باشم.

نکته اینجاست که زندگی شخصی تو این روزها خیلی حالت بسته ای دارد و کمتر پیش می آید در مورد زندگی ات جایی حرف بزنی.
رضا صادقی خواننده با تفکرات شخصی اش، یک شخصیت است و رضا صادقی که شخصیت دوم اش به نوع مرد خانه و پدر یک فرزند است، کاراکتری جداگانه از هم اند. این دو شخصیت هرگز نباید با هم قاطی شوند. شخصی نگه داشتن زندگی ام دلیل ویژه ای ندارد و فقط دوست دارم زندگی شخصی من، مال خودم باشد. دوست ندارم برای دیده شدن بیشتر دست به هر کاری بزنم. این رفتارها بعضا اتفاق اتفاده و نتایج اش را هم دیده ایم.

حریم خانوادگی من هم حریم خصوصی و مهمی برای من است و از آنجایی که ذاتا آدمی با خصوصیات سنتی و ایرانی هستم، دوست دارم برخی اصول را رعایت کنم. مثل همه خانواده های ایرانی که این قبیل اتفاقات برایشان از اهمیت بالایی برخوردارند. فضای شخصی زندگی من به عنوان مرد خانواده و پدر یک فرزند، سرشار از تفکرات اصیل ایرانی است. البته نه تفکرات سنتی قدیمی و کهنه که بعضا شاهدش هستیم. منظور من این بود که سعی کرده ام در ارزش گذاری های معمول، خانواده ام را در اولویت قرار بدهم. حریم خانواده من باید از فضای کاری و هنری ام جدا باشد.
جایی گفته بودی که همسرم بهترین خانمی هستند که می توانستم داشته باشم. این جمله درست از شما منتقل شده بود؟
همه دختران و خانم های ایرانی ویژه هستند. این را بابت تعارف نمی گویم و واقعا به این موضوع اعتقاد دارم. اینکه می گویم همسرم بهترین خانمی هستند که می تواند به عنوان شریک زندگی در کنار من باشد، دلیلش رفتارها و خصوصیات خاص من است. بخاطر جهان ویژه ای که من داشتم و دارم. حواشی و حوالی خاص من و فضای کاری ام. شاید کمتر کسی بوده که می توانست تحمل کند این شرایط را و همدل باشد با من.

آن اوایل زندگی ام، اتفاقات و ماجراهای وحشتناکی از طریق دوروبری ها و آنهایی که هم می شناختم و نمی شناختمشان رخ داد که واقعا سخت و دردناک بود. کمتر کسی می توانست آن اوضاع را تحمل کند و بپذیرد و از همه مهم تر با من همراه باشد. قطعا همسرم بهترین انتخاب برای من بود. نکته دیگری هم که هست این است که من اعتراف می کنم که در زندگی شخصی ام، رفتارها و اخلاقیات بچه گانه زیادی دارم. یعنی زود می رنجم و ناراحت می شوم و زود خوشحال می شوم. همسرم درواقع مادر دو بچه است. هم من و هم «تیارا».
سوال مهم این مصاحبه هم این می تواند باشد که گفته می شود شما و همسرتان در یک کنسرت با هم آشنا شده اید و همان آشنایی منجر به ازدواج شما شده است. این موضوع تا به حال هرگز از سوی تو باز نشده است. امکانش هست تا جایی که برایت مقدور است در این باره حرف بزنی؟
بله این موضوع را تائید می کنم.

واقعا؟ من فکر می کردم شایعه است...
نه. این موضوع صحت دارد. من در کنسرتی که در آلمان برگزار کردم، ایشان همراه با خانواده شان حضور داشتند. من یک آشنایی قدیمی با پدر همسرم داشتم. ایشان بازیکن قدیمی تیم ملی هندبال ایران بودند. بواسطه ایشان در کنسرتم حضور پیدا کردند و اولین چیزی هم که در مواجهه نخست بین من و همسرم بیشتر از همه برای من مهم بود و باعث شد جذب شوم، شادابی و در عین حال متانت ایشان بود.

دوست دارم بدانم در دورانی که «رضا صادقی» عاشق شده بود، کدامیک از آثار و قطعاتش در آن حس و حال ساخته شده است؟ خودم برای شنیدن جواب این سوالم خیلی هیجان دارم.
شاید همین قطعه «عاشق شدم» در آلبوم آخرم. چون بعضی اوقات برخی عاشقانه ها برایت خلق می شوند که تو برایشان هیچ برنامه ریزی و آینده نگری ای نداری. آن حساس هم زیباست ولی وقتی عاشقانه هایی برایت پیش می آیند که برایت مهم اند و تو برایشان برنامه داری و زندگی ات به این عاشقانه گره می خورد، دیگر بحث اش خیلی فرق می کند. آن عاشقانه ها هم زیبا هستند و هم ترس دارند. هم زیبا هستند و هم هیجان دارند. هیجانی شیرین و البته دلهره آور. همه چیزش عجیب و غریب است و اصولا آن احساس را نمی شود زیاد در قالب واژه ها بیان اش کرد.

و این احساس بعد از ازدواج در تو تثبیت شده و در آلبوم آخر نمود پیدا کرده است؟
من قبل از ازدواجم، به شدت دور و برم شلوغ بود و با اینکه خیلی آدم های بیشتری در کنارم بودند، من در اوج شلوغی اطرافم، بسیار تنها بودم. یک تنهایی غم انگیز و خاص. یک وقتهایی آدم باید غصه بخورد از اینکه چرا در بعضی جمع ها تک مانده و حرفی برای گفتن ندارد. چون حرفی برای گفتن نداری یا حرفی برایت ندارند. حالا بعد از ازدواجم احساس می کنم تنهایی هایم پر شده و چون از همان ابتدا من و همسرم تصمیم مان برای ازدواج و زندگی مشترک بود، شروع کردیم و مستقیم رفتیم سر زندگی مان. یعنی زندگی ما جوری نبود که ازدواج کنیم و جلو برویم ببینیم چه اتفاقی می افتد. نگاه ما از اول برایم سخت بود.

پذیرش برخی چیزها به هر حال کمی زمان می برد. پیش از ازدواج ام فردی بودم آزاد و رها و روزهای اول احساس می کردم مقید هستم. روزهایی که اگر همسرم نمی توانست افکارم را درک کند، واقعا نمی دانم چه اتفاقی قرار بود بیفتد. ولی بعد از یک مدت دیدم نه. با مثال اگر قرار باشد حرفم را بگویم مثل این می ماند که انگار یک نفر در حال مرتب کردن شمشادهای کنار خیابان است. فکر می کنی شمشادها در حال فریاد کردن هستند ولی در آخر می بینی که چقدر مرتب وزیبا شده اند. من همان سبزی و شمشادهایی بودم که الان احساس می کنم مرتب شده ام.
و نقطه اوج این احساس هم به دنیا آمدن دخترت بوده که عکسهای منتشرشده از تو نشان می دهد که این روزها خیلی برای تو روزهای زیبا و لذت بخشی هستند.

رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,
هیچ پدری وجود ندارد که درگیر فرزندش نباشد. ولی چون من همیشه رویای پدرشدن ام با یک دختربچه بود، و حالا دارم همه آن رویاهای چندین ساله ام را زندگی می کنم. مثل بچه ای که از اول سال به او می گویند که اگر شاگرد اول بشوی تو را یک روز کامل می بریم شهر بازی و می توانی یک روز کامل بازی کنی. وقتی آخر سال می شود و او را به شهربازی می بری نمی داند چکار می کند ولی اوج لذت اش است. من هم الان دقیقا در آن حالت قرار دارم. «تیارا» راه می رود، می خندد، گریه می کند... اینکه از پوست و خون من است. از اندیشه و فکر و احساس ماست که همه این ها یک حس ملموس و ویژه است. یک رویای تحقق یافته است.

هیچوقت به این سوال جواب ندادی که همسرتان کدامیک از آثار و قطعات تو را بیشتر از بقیه آثارت دوست دارد؟
همسر من بیشتر در خارج از کشور زندگی کرده. ولی چیزی که خیلی متوجه ام کرد و فکرم را درگیر خود کرده این است که برخلاف خیلی ها ایشان نه «وایسا دنیا» و «مشکی رنگ عشقه» انتخاب اولشان نبوده. بیشتر «خدا رو دوست دارم» را می پسندیدند و اعتقاد داشتند که برایشان جالب بوده که یک نفر تعریف درستی از خدا داشته است.

حالا اینکه چقدر درست یا اشتباه انتخاب کرده اند را نمی دانم ولی فکر می کنم وجه مشترکی که در من و همسرم هست این است که نه منو نه او دوست نداریم در رفتارهایمان کلیشه ای وجود داشته باشد.
در آلبوم جدید چطور؟
قطعه «دلواپسی» دلیلش را هم واقعا نمی دانم...

آخر این مصاحبه قرار است چگونه تمام شود؟
همسران هنرمندان واقعا صبر بالایی دارند و من واقعا می دانم که چه می کشند و چقدر اذیت می شوند. واقعا باید به آن ها خسته نباشید گفت. هم مادری می کنند و هم همسری و هم دوستی. امیدوارم این احساس های قشنگ در خانواده های ایرانی بیشتر رشد و نمو پیدا کند و نگاه مان بیشتر نگاه ایرانی باشد نه حساب و کتابی. از مردم هم ممنونم که رضا صادقی مجرد را پذیرفتند و حالا در جهان جدید این خواننده هم نقشی پررنگ دارند. انشاالله همه خانواده های ایرانی سفره هایشان پر و دلشان شاد باشد.

کارنامه هنری

همخوانی‌ها

رضا صادقی با بیشتر خواننده ها ی داخلی رابطه خوبی دارد و سابقه همکاری با بسیاری ازآنان را دارد، گزیده ای هم خوانی هایش را در زیر ببینید:

  • هم دلی با ناصر عبدالهی

  • هیچ جا بندر نابو با شروه خوانی خالو قنبر راستگو

  • هم وطن به همراه فرزاد فرزین

  • من و بارون با بابک جهانبخش

  • نمی دونی و میدونم با خشایار اعتمادی

  • با تو میخندم با شهاب رمضان

  • خارج از تصور با پویا نیکپور

  • یه روز از پیش تو میرم با امید حجت

  • فصل بهار با مرتضی پاشایی، محمد علیزاده، مهدی یراحی ، پیام عزیزی و سعید شهروز

  • قطعه ایران ایران اجرا شده در کنسرت با سالار عقیلی

آلبوم‌های رضا صادقی

- ۱۹۹۲ / ۱۳۷۲ - راز عشق
- ۱۹۹۴ / ۱۳۷۳ - باله پرواز
- ۱۹۹۵ / ۱۳۷۴ - کلاغ غارغاری
- ۱۹۹۶ / ۱۳۷۵ - گل لاله
- ۱۹۹۷ / ۱۳۷۶ - بندر قدیم
- ۱۹۹۹ / ۱۳۷۷ - مستانه و دیوانه
- ۲۰۰۰ / ۱۳۷۸ - رویای شیرین
-۲۰۰۰ / ۱۳۷۹ - ۱۰ ثانیه
-۲۰۰۱ / ۱۳۸۰ - عاشقم من
- ۲۰۰۲ / ۱۳۸۱ - حکایت مشکی پوش
-۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - مشکی رنگه عشقه
- ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - کما
- ۲۰۰۴ / ۱۳۸۳ - پرچم مشکی
- ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ - دلم برات میسوزه
- ۲۰۰۵ / ۱۳۸۵ - پیرهن مشکی
- ۲۰۰۶ / ۱۳۸۶ - وایسا دنیا
-۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - چقدر سخته (غیر رسمی)
- ۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - یکی بود یکی نبود
-۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ - سلام آقا (دو قطعه در وصف امام حسین)
- ۲۰۱۰ / ۱۳۸۹ - هشت (یک قطعه در وصف امام رضا)
- ۲۰۱۱ / ۱۳۹۰ - آلبوم دیگه مشکی نمی‌پوشم
-۲۰۱۲ / ۱۳۹۱ - نسیم انتظار (دو قطعه مذهبی)
- ۲۰۱۳ / ۱۳۹۲ - همین...
- ۲۰۱۴ / ۱۳۹۳ - فقط گوش کن
- ۲۰۱۴ / ۱۳۹۳ - یک جرعه باران

عکسهای رضا صادقی

رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,

رضا صادقی, بیوگرافی رضا صادقی, زندگینامه رضا صادقی, عکسهای رضا صادقی, همسر رضا صادقی, دختر رضا صادقی, تیارا و همسر رضا صادقی, تصاویر جدید رضا صادقی, آلبوم های رضا صادقی, دانلود آهنگ های رضا صادقی, آهنگ رضا صادقی,