اسامی نامزدهای ثبت نام کننده برای دهمین دوره انتخابات مجلس در نطنز

ثبت نام از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان نطنز و بخش قمصر صبح دیروز (شنبه) در فرمانداری شهرستان نطنز آغاز شد.

به گزارش نون و آب به نقل از نطنزنا، در روز اول ثبت نام آقایان عبدالحمید محمدی ده آبادی، محمدرضا ناری ابیانه، علی محمدی طامه، غلامعلی رسولی، حسین خادمی مزده، بشیر حسنیان و آملی کاشانی با حضور در فرمانداری نطنز ثبت نام نمودند.

فرماندار شهرستان نطنز در اینباره گفت: صلاحیت داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز از پنجم تا ۱۴ دی ماه توسط هیئت‌های اجرایی بررسی می‌شود.

یوسف حسنی تصریح کرد: داوطلبان رد صلاحیت شده فرصت دارند از ۱۶ دی به مدت سه روز اعتراض خود را ارائه دهند تا هیئت‌های نظارت بر انتخابات آنها را بررسی و نتیجه را تا ۲۶ دی ماه به شورای نگهبان ارسال کنند.

وی تصریح کرد: شورای نگهبان نظر نهایی خود را نسبت به اعتراض‌ها تا ۱۶ بهمن اعلام می کند و در مرحله بعد، اعتراض داوطلبان به این نظر شورا صورت می گیرد.

حسنی تصریح کرد: اسامی نهایی داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۰ بهمن از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور اعلام می‌شود و این وزارتخانه هم اسامی نامزدهای دارای صلاحیت را در ۲۷ بهمن به حوزه‌های انتخابیه ارائه می‌دهد تا فردای این روز، فرمانداران اسامی را منتشر کنند.

طبق آخرین اخبار رسیده؛ در دومین روز از ثبت نام، هیچ فردی برای نامزدی انتخابات دهم مجلس در فرمانداری نطنز ثبت نام نکرده است.

اسامی نامزدهای ثبت نام کننده برای دهمین دوره انتخابات مجلس در نطنز