پسر خسرو شکیبایى وارد سینما شد

پوریا شکیبایی فرزند زنده یاد خسرو شکیبایی در اولین حضورش در عرصه سینما، با صدا پیشگی در فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهداى سلول های بنیادی به یاری کودکان بیمار آمد.

به گزارش نون و آب به نقل از فارس، وى درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل این فیلم گفت: باز بارانی‌ها آمدند و حال خوب برایم به سوغات آوردند.حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می‌کنند برایم آرامش بخش است.

وی با تمجید از امیرحسین محمدخانی، نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد:زمانی که پیشنهاد این کار از سوى کارگردان کار به من داده شد با این که در ایران نبودم با کمال میل پذیرفتم چرا که معتقدم پیام این فیلم برای کودکان بیمار می‌تواند این باشد که آنها تنها نیستند، باز هم باران می‌آید و زندگی را با خودش می‌آورد،چشم خدا به باز بارانی‌هاست، پس نگران نیستم.

فیلم کوتاه «باز باران» در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه باز باران با حضور بازیگرانی چون سعید داخ ،ارسطو خوش رزم ،علی عامل هاشمی ،مهتاب امین الرعایا ،شیما محمدی ،الهام فقانی ،الناز شاهوردی ،شیوا فرجی و ... جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است.

موسسه خیریه بازباران از سال ١٣٥٨ تاکنون در زمینه حمایت از کودکان مبتلا به بیمارى نقص ایمنى اولیه ، کودکان بى سرپرست و بد سرپرست فعالیت می‌کند.

پسر خسرو شکیبایى وارد سینما شد