بازگشت ناصر ملک مطیعی به سینما بعد از 33 سال

فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی از چهارشنبه 23 دی ماه در سینماهای سراسر کشور اکرانش را آغاز کرد.
به گزارش نون و آب به نقل از سی نت، ناصر ملک مطیعی بعد از 33 سال و 8 ماه و 2 روز با فیلم سینمایی«نقش نگار» به سینماها برگشت.
«نقش نگار» که به دلیل سرمایه گذاری بابک زنجانی 2 سالی خوابیده بود سرانجام با حل مشکلاتش اکران خود را آغاز کرد. همچنین این فیلم قرار بود چند هفته قبل به اکران دربیاید که باز هم به مشکلاتی برخورد کرد و در آخر با تاخیر اکران خود را آغاز کرد.
"نقش نگار" پنجمین فیلم عطشانی پس از "دموکراسی تو روز روشن"(1388)، "در امتداد شهر" (1389)، "تلفن همراه رییس جمهور" (1390) و "آقای الف" (1391) در مقام کارگردان است.
همچنین علی عطشانی امسال یک فیلم با نام "پارادایس" داشت که متقاضی حضور در بخش سودای سیمرغ جشنواره بود که نتوانست رای لازم را از هیات انتخاب برای شرکت در جشنواره به دست بیاورد.
فیلم سینمایی «نقش نگار» در حال حاضر در گروه آزاد به اکران درآمده است و با افتادن کف فروش فیلم سیروس الوند «این سیب هم برای تو» به گروه اریکه ایرانیان خواهد رفت. 
فیلم سیروس الوند که به هفته هشتم خود وارد می شود با فروش عجیب و غریبی همراه شده است و توانسته در این هفته ها افزایش فروش هم داشته باشد، که احتمالا دلیل این فروش بالا تبلیغات تیزر فیلم در شبکه های ماهواره ای است که به افزایش مخاطب در سینماها کمک کرده است.
بهرام رادان، آتيلا پسياني، گوهر خير انديش، الهه حصاري و رضا ناجي... با معرفی: آیلین حسینی و با حضور: ناصر ملک مطیعی در این فیلم به ایفای نقش می پردازند که حضور ناصر ملک مطیعی پس از سال ها برای علاقه مندان تجدید خاطره ای است.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: فرزاد بدون هماهنگي پدرش قصد ازدواج با نگار دارد. رضايت موقت پدر همه چيز را برای مراسم خواستگاری محيا می كند اما گذشته نگار همه شرايط را دچار تغيير می كند و ...
سینماهای نمایش دهنده فیلم سینمایی "نقش نگار" در تهران:
1. پردیس کوروش
2. پردیس ملت
3. پردیس چارسو
4. پردیس زندگی
5. سینما ایران
6. سینما ماندانا
7. سینما شکوفه
8. سینما سمرقند
9. سینما جوان
10. سینما ناهید
11. سینما کارون
12. سینما بلوار
13. سینما تیراژه2
14. سینما بهمن

بازگشت ناصر ملک مطیعی به سینما بعد از 33 سال